COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Dublin - Holyhead je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Alternatívy trajektov z Dublin do Holyhead

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Írsko do Wales.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Dublin - Holyhead

    • 5 Sailings Daily 2 hr 15 min
    • Get price
    • 4 Sailings Daily 3 hr 30 min
    • Get price

Trajekty z Dublin do Holyhead

Trajektová trasa Dublin Holyhead spája Írsko s Wales a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Irish Ferries sa plaví 5 krát za deň s dobou trvania plavby okolo 2 hodín 15 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Stena Line sa plavia 4 krát za deň, plavba trvá od 3 hodín 30 minút.

Celkovo je tu 63 plavieb týždeň na trase z Dublin Holyhead medzi Írsko a Wales. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Dublin

Dublin je mesto v provincii Leinster na východnom pobreží Írska v ústí rieky Liffey. História mesta siaha do obdobia Vikingov, ale Dublin začal rozkvetať až v 17. storočí. V súčasnosti mesto každý rok priťahuje milióny návštevníkov. Jednou z najstarších pamiatok v Dubline je Dublinský hrad, ktorý bol postavený po normanskej invázii v 13. storočí. Mnoho turistov tiež navštívi najstaršiu írsku univerzitu Trinity College, aby videlo evanjelium Book of Kells, čo je ilustrovaný rukopis vytvorený írskymi mníchmi okolo roku 800 pred naším letopočtom. Jednou z najviac fotografovaných pamiatok v Dubline je Ha'penny Bridge, čo je starý železný most, ktorá sa klenie nad riekou Liffey a spojuje severný a južný breh. Je považovaný za symbol Dublinu.

Dublin je hlavný prístav pre osobné trajekty v Írsku, ktoré smerujú do destinácií vo Veľkej Británii a Európe. Ročne ho využije 1,5 milióna cestujúcich. Prístav má tri terminály a leží pri ústí rieky Liffey, menej než 3 km od centra mesta.