Trajekty z Dublin do Holyhead

Trajektová trasa Dublin Holyhead spája Írsko s Wales a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Irish Ferries sa plaví 6 krát za deň s dobou trvania plavby okolo 2 hodín 15 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Stena Line sa plavia 4 krát za deň, plavba trvá od 3 hod 21 min.

Celkovo je tu 10 plavieb deň na trase z Dublin Holyhead medzi Írsko a Wales. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Dublin - Holyhead

Priemerné ceny pre Dublin Holyhead

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Dublin Holyhead je auto a 2 cestujúci.

Sprievodca prístavom Dublin

Dublin je mesto v provincii Leinster na východnom pobreží Írska v ústí rieky Liffey. História mesta siaha do obdobia Vikingov, ale Dublin začal rozkvetať až v 17. storočí. V súčasnosti mesto každý rok priťahuje milióny návštevníkov. Jednou z najstarších pamiatok v Dubline je Dublinský hrad, ktorý bol postavený po normanskej invázii v 13. storočí. Mnoho turistov tiež navštívi najstaršiu írsku univerzitu Trinity College, aby videlo evanjelium Book of Kells, čo je ilustrovaný rukopis vytvorený írskymi mníchmi okolo roku 800 pred naším letopočtom. Jednou z najviac fotografovaných pamiatok v Dubline je Ha'penny Bridge, čo je starý železný most, ktorá sa klenie nad riekou Liffey a spojuje severný a južný breh. Je považovaný za symbol Dublinu.

Dublin je hlavný prístav pre osobné trajekty v Írsku, ktoré smerujú do destinácií vo Veľkej Británii a Európe. Ročne ho využije 1,5 milióna cestujúcich. Prístav má tri terminály a leží pri ústí rieky Liffey, menej než 3 km od centra mesta.