Adria Ferries
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Adria Ferries

Spoločnosť Adria Ferries zabezpečuje plavby po Jadranskom mori medzi Talianskom a Albánskom, medzi talianskymi prístavnými mestami Ancona, Bari a Trieste a mestom Drač (Durrës), druhým najväčším mestom Albánska.

Spoločnosť Adria Ferries, ktorá už dlhé roky zabezpečuje námorné spoje medzi Talianskom a Albánskom, bola založená v roku 2004 a odvtedy prepravila viac ako dva a pol milióna cestujúcich a sedemsto tisíc vozidiel. Už v roku 2014 sa spoločnosť stala lídrom na trhu trajektových plavieb medzi oboma krajinami a prevádzkuje jednu z najväčších flotíl z hľadiska celkovej kapacity prepravených osôb.

Loď AF Michela bola pôvodne známa ako Conero Riviera a bola prvou loďou flotily Adria Ferries s kapacitou pre viac ako 800 cestujúcich. Loď AF Claudia, jeden z najväčších trajektov v Jadranskom mori, môže naraz previesť viac než 1 500 cestujúcich a pýši sa 280 luxusnými kajutami. AF Francesa pribudla do flotily v roku 2009 na obsluhu novouvedenej trasy Bari – Drač, po ktorej nasledovali lode AF Marina v roku 2012 a Aurelia o dva roky neskôr.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti Adria Ferries, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s Adria Ferries na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť Adria Ferries s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.

Adria Ferries routes and ports

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.