COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Adria Ferries

Spoločnosť Adria Ferries zabezpečuje plavby po Jadranskom mori medzi Talianskom a Albánskom, medzi talianskymi prístavnými mestami Ancona, Bari a Trieste a mestom Drač (Durrës), druhým najväčším mestom Albánska.

Spoločnosť Adria Ferries, ktorá už dlhé roky zabezpečuje námorné spoje medzi Talianskom a Albánskom, bola založená v roku 2004 a odvtedy prepravila viac ako dva a pol milióna cestujúcich a sedemsto tisíc vozidiel. Už v roku 2014 sa spoločnosť stala lídrom na trhu trajektových plavieb medzi oboma krajinami a prevádzkuje jednu z najväčších flotíl z hľadiska celkovej kapacity prepravených osôb.

Loď AF Michela bola pôvodne známa ako Conero Riviera a bola prvou loďou flotily Adria Ferries s kapacitou pre viac ako 800 cestujúcich. Loď AF Claudia, jeden z najväčších trajektov v Jadranskom mori, môže naraz previesť viac než 1 500 cestujúcich a pýši sa 280 luxusnými kajutami. AF Francesa pribudla do flotily v roku 2009 na obsluhu novouvedenej trasy Bari – Drač, po ktorej nasledovali lode AF Marina v roku 2012 a Aurelia o dva roky neskôr.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti Adria Ferries, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s Adria Ferries na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť Adria Ferries s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.

Trasy a prístavy Adria Ferries

Všetky trasy Adria Ferries