COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Evdilos - Karlovassi je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Alternatívy trajektov z Evdilos do Karlovassi

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Ikaria do Samos.

Na palube trajektov

Prevádzkovatelia trajektov na trase Evdilos - Karlovassi

    • 6 Sailings Weekly 1 hour 10 min
    • Get price
    • 2 Sailings Weekly 1 hour 15 min
    • Get price

Trajekty z Evdilos do Karlovassi

Trajektová trasa Evdilos Karlovassi spája Ikaria s Samos a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Hellenic Seaways sa plaví 6 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 1 hodina 10 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti SeaJets sa plavia 2 krát za týždeň, plavba trvá od 1 hodina 15 minút.

Celkovo je tu 8 plavieb týždeň na trase z Evdilos Karlovassi medzi Ikaria a Samos. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Evdilos

Evdilos je dedinka na gréckom ostrove Ikaria v Egejskom mori. Kedysi hlavné mesto ostrova, v súčasnosti je táto očarujúca dedinka s malým prístavom centrom pre severnú, strednú a západnú Ikariu. Má úzke uličky, staré domy a je považovaná za jednu z architektonicky najtradičnejších osád na ostrove.

Prístav je na severnej strane ostrova a je jedným z dvoch prístavov na Ikarii, druhým je Agios Kirykos. Z prístavu Evdilos premávajú trajektové linky do prístavov Pireus a Samos, odkiaľ je možné sa dostať na ďalšie ostrovy v oblasti.

Prístav sa nachádza asi 35 km od letiska a iba kúsok od centra mesta, kde návštevníci môžu nájsť obchody, hotely a reštaurácie. V tesnej blízkosti prístavu je ešte aj menší prístav pre loďky, člny a rybárske lode.