Helsinki
Štokholm
Trajekty do Švédsko
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Helsinki do Štokholm

Trajektová trasa Helsinki Štokholm spája Fínsko s Švédsko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Viking Line sa plaví 6 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 16 hodín 50 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Tallink Silja Line sa plavia 6 krát za týždeň, plavba trvá od 18 hodín.

Celkovo je tu 12 plavieb týždeň na trase z Helsinki Štokholm medzi Fínsko a Švédsko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Alternatívy trajektov z Helsinki do Štokholm

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Fínsko do Švédsko.
Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ako dlho trvá trajekt z Helsinki do Štokholm?

Čas prepravy trajektom z Helsinki do Štokholm je približne 17h 25m. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.

Koľko stojí trajekt z Helsinki do Štokholm?

Cena trajektu z Helsinki do Štokholm sa môže líšiť v závislosti od sezóny. Priemerná cena trajektu z Helsinki do Štokholm je 227 €. Cena bez rezervačných poplatkov.

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Helsinki a Štokholm?

Existuje 2 populárnych prevádzkovateľov trajektov pre Helsinki do Štokholm. Toto je
  • Viking Line
  • Tallink Silja

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Helsinki do Štokholm?

Rezervujte si trajekty z Helsinki do Štokholm prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Môžete cestovať pešo na trajekte z Helsinki do Štokholm?

Áno, môžete cestovať ako peší cestujúci z Helsinki do Štokholm s
  • Viking Line
  • Tallink Silja

Môžete vziať svoje auto na trajekt z Helsinki do Štokholm?

Áno, môžete cestovať vozidlom z Helsinki do Štokholm s
  • Viking Line
  • Tallink Silja

Môžete vziať na trajekt z Helsinki do Štokholm domáce zvieratá?

Domáce zvieratá sú na trajekte povolené. Na to, aby ste si mohli vziať so sebou svojho najlepšieho chlpatého priateľa, môžete potrebovať pas domáceho zvieraťa a ďalšie dokumenty. Pozrite si všetky vládne nariadenia a cestovné informácie o cestovaní s domácimi zvieratami. V súčasnosti si môžete vziať na palubu domáce zvieratá
  • Viking Line
  • Tallink Silja

Aká je vzdialenosť z Helsinki do Štokholm?

Vzdialenosť medzi Helsinki a Štokholm je približne 413 námorných míľ.

Sprievodca prístavom Helsinki

Helsinki, hlavné mesto Fínska, sa nachádza v regióne Uusimaa na juhu krajiny, na pobreží Fínskeho zálivu. Mesto leží asi 80 km severne od Tallinu v Estónsku, 400 km severne od Štokholmu vo Švédsku a 300 km západne od Petrohradu v Rusku. Mesto je hlavným politickým, finančným, obchodným a kultúrnym centrom Fínska. Zároveň je považované za jedno z najdôležitejších miest v severnej Európe.

Medzi obľúbené turistické atrakcie v meste patrí Národné múzeum, ktoré je zároveň najväčším helsinským múzeom. Je tu veľká zbierka historických artefaktov, ktoré sa datujú do obdobia praveku až po súčasnosť. Múzeum sídli v stredovekom hrade, ktoré je samo o sebe populárnou turistickou atrakciou. Mestské múzeum, Národná galéria či Múzeum dizajnu sú ďalšie tri múzeá v meste, ktoré stoja za návštevu.

Prístav v Helsinkách je najväčší vo Fínsku a druhý najväčší v severských krajinách. Skladá sa z troch častí a 6 terminálov pre osobnú dopravu. Trajekty sa plavia do Štokholmu vo Švédsku, Travemünde v Nemecku a Tallinu v Estónsku.


Sprievodca prístavom Štokholm

Štokholm je hlavné mesto Švédska a pozostáva zo série ostrovov nachádzajúcich sa na východnom pobreží Švédska a je všeobecne považovaný za jedno z najkrajších miest na svete. V meste sa môžete pokochať mnohými malebnými scénami a jeho panoráma sa odráža vo vodách jazera Malaren. V lete si mesto užíva pulzujúce modré nebo, kým v zime je mesto často pokryté snehom a trblietajúcimi sa krásnymi svetlami.

Neobyčajne moderné mesto je známe svojim dizajnom, módou a živým nočným životom, ale svoje korene si uchováva v štvrti Starého Mesta, známej aj ako Gamla Stan, kde sa môžete ľahko stratiť v histórii. Mestská spleť dláždených ulíc sa sústreďuje okolo Stortorgetu – Veľkého námestia –kým juh mesta a ostrov Sodermalm ponúkajú bohémsku atmosféru s mnohými galériami a historickými rezidenciami a krásnym nábrežím.

Z prístavu mesta odchádzajú trajekty do destinácií vo Fínsku, Rusku a Pobaltských štátov.


Helsinki až Štokholm Cestovné poriadky trajektov

Rozvrhy trajektov medzi 15/07/2024 a 21. 7. 2024


Prevádzkovateľ Čas odchodu Čas príchodu Doba plavby Dni plavby
Tallink Silja Line 17:00 11:00 18 hodín Každý deň
Viking Line 18:10 11:00 16 hodín 50 minút Mon, St, Čt, Sat, Sun

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.