Tallink Silja

Tallink Silja Vás dopraví do tých najlepších destinácií v Baltskom mori, vrátane Fínska, Estónska, Lotyšska, Švédska a ostrovov Alandy.

S modernou flotilou, ktorá môže konkurovať akejkoľvek inej lodnej spoločnosti, Vaša cesta naozaj začína v okamihu vstupu na palubu dokonale krásnych výletných trajektov Tallink Silja. Máte si naozaj z čoho vyberať - od prvotriednych výletných plavieb až po rýchle a cenovo dostupné plavby. Ak teda plánujete nezabudnuteľnú dovolenku alebo idete na služobnú cestu, Tallink Silja je tu pre Vás.

Spoločnosť Tallink Silja je svetoznáma tým, že na palube jej lodí je veľké množstvo obchodov. Zároveň je jedinou lodnou spoločnosťou, ktorá sa pravidelne objavuje v desiatke popredných svetových predajcov bezcolného tovaru, zozname, na ktorom sú väčšinou iba najväčšie letiská na svete.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Tallink Silja s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Čítať viac Čítať menej

Všetky trasy Tallink Silja