Tallink Silja Line
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Tallink Silja Line

Tallink Silja vás dopraví do tých najlepších destinácií v Baltskom mori vrátane Fínska, Estónska, Lotyšska, Švédska a Alandských ostrovov.

Vaša cesta naozaj začína v okamihu vstupu na palubu dokonale krásnych výletných trajektov Tallink Silja, ktoré so svojou modernou flotilou môžu konkurovať akejkoľvek inej lodnej spoločnosti. Máte si naozaj z čoho vyberať – od prvotriednych výletných plavieb až po rýchle a cenovo dostupné plavby. Ak teda plánujete nezabudnuteľnú dovolenku alebo idete na služobnú cestu, Tallink Silja je tu pre vás.

Spoločnosť Tallink Silja je známa tým, že na palube jej lodí je veľké množstvo obchodov. Zároveň je jedinou lodnou spoločnosťou, ktorá sa pravidelne objavuje v desiatke popredných svetových predajcov bezcolného tovaru, zozname, na ktorom sú väčšinou iba najväčšie letiská na svete.

Materská spoločnosť Tallink je popredným poskytovateľom špičkových mini plavieb a služieb osobnej dopravy v severnom Baltskom mori. Jej flotila so 15 plavidlami nedávno získalo významnú investíciu a spoločnosť zaviedla program obnovy flotily, v rámci ktorej každá loď podstupuje neustále zlepšovanie.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Tallink Silja Line s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Všetky trasy Tallink Silja Line

Tallink Silja Line routes and ports

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.