COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Viking Line

Viking Line ponúka celoročné plavby medzi Fínskom, Alandskými ostrovmi a Švédskom a medzi Helsinkami a Estónskom.

O Viking Line je všeobecne známe, že je jedným z najlepších trajektových prevádzkovateľov, a to nielen v regióne Baltského mora. Tím spoločnosti Viking Line chce, aby si každý jeden cestujúci užil plavbu naplno, a preto na palube nájdete dostatok možností na zábavu, dobré jedlo, pitie či nákupy. Nie je teda žiadnym prekvapením, že každý rok sa viac ako 6 miliónov ľudí rozhodne využiť na plavbu cez Baltické more služby spoločnosti Viking Line.

Spoločnosť Viking Line bola priekopníkom v preprave cestujúcich medzi fínskou pevninou, Alandskými ostrovmi a Švédskom, keď začala svoju prevádzku v roku 1959. Po zlúčení 3 spoločností –Vikinglinjen Ab, Rederi AB Slite a Alandsfajan – sa spoločnosť pod názvom Viking Line stala vedúcou prepravnou spoločnosťou na trhu. Odvtedy už viac ako 50 plavidiel, od skromných ojazdených trajektov používaných na počiatku až po pôsobivé najmodernejšie lode využívané dnes, plaví pod ikonickou červeno-bielej farbou spoločnosti Viking Line.

Využite stránku directferries.sk k vyhľadaniu plavebného poriadku spoločnosti Viking Line, k zisteniu cien a pre rezerváciu lístkov spoločnosti Viking Line. Hľadáte najlacnejšiu možnosť pre Váš výlet? Nerobte si starosti, taktiež porovnáme Viking Line s inými trajektovými operátormi.

Všetky trasy Viking Line