Hirtshals
Kristiansand
Trajekty do Nórsko
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Hirtshals do Kristiansand

Trajektová trasa Hirtshals Kristiansand spája Dánsko s Nórsko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Color Line sa plaví 14 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 3 hodín 14 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Fjord Line sa plavia 4 krát za deň, plavba trvá od 2 hodín 25 minút.

Celkovo je tu 42 plavieb týždeň na trase z Hirtshals Kristiansand medzi Dánsko a Nórsko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Dánsko do Nórsko.
Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ako dlho trvá trajekt z Hirtshals do Kristiansand?

Čas prepravy trajektom z Hirtshals do Kristiansand je približne 2h 49m. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.

Koľko stojí trajekt z Hirtshals do Kristiansand?

Cena trajektu z Hirtshals do Kristiansand sa môže líšiť v závislosti od sezóny. Priemerná cena trajektu z Hirtshals do Kristiansand je 217 €. Cena bez rezervačných poplatkov.

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Hirtshals a Kristiansand?

Existuje 2 populárnych prevádzkovateľov trajektov pre Hirtshals do Kristiansand. Toto je
  • Color Line
  • Fjord Line

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Hirtshals do Kristiansand?

Rezervujte si trajekty z Hirtshals do Kristiansand prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Môžete cestovať pešo na trajekte z Hirtshals do Kristiansand?

Áno, môžete cestovať ako peší cestujúci z Hirtshals do Kristiansand s
  • Color Line
  • Fjord Line

Môžete vziať svoje auto na trajekt z Hirtshals do Kristiansand?

Áno, môžete cestovať vozidlom z Hirtshals do Kristiansand s
  • Color Line
  • Fjord Line

Môžete vziať na trajekt z Hirtshals do Kristiansand domáce zvieratá?

Domáce zvieratá sú na trajekte povolené. Na to, aby ste si mohli vziať so sebou svojho najlepšieho chlpatého priateľa, môžete potrebovať pas domáceho zvieraťa a ďalšie dokumenty. Pozrite si všetky vládne nariadenia a cestovné informácie o cestovaní s domácimi zvieratami. V súčasnosti si môžete vziať na palubu domáce zvieratá
  • Color Line
  • Fjord Line

Aká je vzdialenosť z Hirtshals do Kristiansand?

Vzdialenosť medzi Hirtshals a Kristiansand je približne 123 námorných míľ.

Sprievodca prístavom Hirtshals

Hirtshals je prístavné mesto na pobreží v prielive Skagerrak na ostrove Vendsyssel-Thy, v hornej časti Jutského polostrova (severné Dánsko). Mesto je známe vďaka svojmu rybárskemu a trajektovému prístavu a jeho ekonomika je silne závislá na rybárskom priemysle a cestovnom ruchu. V letných mesiacoch je tu veľa domov na prenájom. Miestne obchody ťažia z návštevy množstva turistov na ostrove, a to hlavne Nórov, ktorí navštevujú Hirtshals po celý rok. V meste sa nachádza aj jedno z najväčších akvárií v Európe - Nordsoen Oceanarium, ktoré je domovom viac ako 70 druhov rýb.

V prístave s autentickou atmosférou je k dispozícii mnoho aktivít a návštevníci Hirtshalu sa môžu venovať rôznym druhom aktivít na čerstvom vzduchu.

Z prístavu sa trajekty plavia do miest ako Bergen, Kristiansand, Stavanger, Langesund, Larvik, Seyðisfjörður a Torshavn.


Sprievodca prístavom Kristiansand

Nórske mesto a prístav Kristiansand sa nachádza v zálive Skagerrak a až do otvorenia Kielského kanálu medzi Severným morom a Baltským morom mal významnú vojenskú a geopolitickú pozíciu. Aj to bolo dôvodom, že mesto slúžilo ako vojenská pevnosť po stáročia, od svojich počiatkov ako kráľovská rezidencia Haralda Fairhara, potom ako dánska/nórska pevnosť a neskôr ako posádkové mesto. Kristiansand je vstupnou bránou pre mnohých Nórov na kontinent, ktorí využívajú časté trajektové spojenia odchádzajúce do Dánska. Je taktiež konečnou stanicou železničnej trate, ktorá sa tiahne pozdĺž južného okraja južného Nórska.

Mesto bolo pomenované podľa kráľa Kristiána IV., ktorý mesto založil v roku 1641. „Piesočná“ časť názvu mesta (sand) sa týka piesočnatého výbežku, na ktorom bolo mesto postavené. Kristiansand je obľúbenou turistickou destináciou najmä v lete, a obľúbené miesta sú Kristiansand Zoo a zábavný park, ktorý sa nachádza na východ od mesta. Medzi zvieratá v zoo patria vlky, levy, tigre či rysy.

Z prístavu sa plavia trajekty do destinácií do Göteborgu vo Švédsku (táto trasa začína a končí v Newcastli vo Veľkej Británii) a do Hirtshalsu v Dánsku.


Hirtshals až Kristiansand Cestovné poriadky trajektov

Rozvrhy trajektov medzi 22/04/2024 a 28. 4. 2024


Prevádzkovateľ Čas odchodu Čas príchodu Doba plavby Dni plavby
Fjord Line 09:30 13:25 3 hodín 55 minút Každý deň
Color Line 12:15 15:30 3 hodín 15 minút Každý deň
Fjord Line 15:00 17:25 2 hodín 25 minút Každý deň
Fjord Line 19:15 23:00 3 hodín 45 minút Každý deň
Color Line 20:45 23:59 3 hodín 14 minút Každý deň

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.