Trajekty z Hirtshals do Kristiansand

Trajektová trasa Hirtshals Kristiansand spája Dánsko s Nórsko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Fjord Line sa plaví 3 krát za deň s dobou trvania plavby okolo 2 hodín 15 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Color Line sa plavia 14 krát za týždeň, plavba trvá od 3 hod 14 min.

Celkovo je tu 35 plavieb týždeň na trase z Hirtshals Kristiansand medzi Dánsko a Nórsko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Alternatívy trajektov z Hirtshals do Kristiansand

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Dánsko do Nórsko.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Hirtshals - Kristiansand

  • Fjord Line
    • 3 plavby denne 2 hod 15 min
    • Zistiť cenu
  • Color Line
    • 14 plavby týždenne 3 hod 14 min
    • Zistiť cenu

Priemerné ceny pre Hirtshals Kristiansand

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Hirtshals Kristiansand je auto a 2 cestujúci.

Sprievodca prístavom Hirtshals

Hirtshals je prístavné mesto na pobreží Skagerrak na ostrove Vendsyssel-Thy, v hornej časti Jutského polostrova (severné Dánsko). Mesto je známe pre svoj rybársky a trajektový prístav. Ekonomika mesta je silne závislá na rybárskom priemysle a cestovnom ruchu. V letných mesiacoch je tu veľa domov na prenájom. Miestne obchody majú prospech z množstva turistov na ostrove, a to hlavne z Nórov, ktorí navštevujú Hirtshals po celý rok. V meste sa nachádza aj jedno z najväčších akvárií v Európe - Nordsoen Oceanarium, ktoré má vo svojej zbierke viac ako 70 rôznych druhov rýb.

V prístave s autentickou atmosférou je k dispozícii mnoho aktivít. Hirtshals je ideálnym miestom pre rôzne športy na čerstvom vzduchu.

Z prístavu sa trajekty plavia do miest ako Bergen, Kristiansand, Stavanger, Langesund, Larvik, Seyðisfjörður a Torshavn.