COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Hydra - Pireus je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Alternatívy trajektov z Hydra do Pireus

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Sarónske ostrovy do Atény.

Na palube trajektov

Prevádzkovatelia trajektov na trase Hydra - Pireus

  • 5 Sailings Daily 1 hour 15 min
  • Get price
  • 4 Sailings Weekly 3 hr 30 min
  • Get price
  • 14 Sailings Weekly 1 hour 20 min
  • Get price

Trajekty z Hydra do Pireus

Trasa trajektu z Hydra Pireus spája Sarónske ostrovy s Atény a teraz je prevádzkovaná 3 lodnými spoločnosťami. Hellenic Seaways prevádzkuje svoje plavby 5 krát deň, Anes Ferries 4 krát týždeň & Trajekt spoločnosti Alpha Lines je k dispozícii 14 krát týždeň.

Celkovo je v ponuke 53 plavby týždeň na trase z Hydra Pireus medzi Sarónske ostrovy a Atény, s 3 lodnými spoločnosťami. Radíme Vám porovnať spoločnosti navzájom, aby ste obdržali najlepšiu cenu pre Vašu cestu.

Sprievodca prístavom Hydra

Hydra patrí do skupiny Sarónskych ostrovov, ktoré ležia v Egejskom mori, medzi Sarónskym a Argolským zálivom. Tento grécky ostrov je oddelený od Peloponézu iba úzkym pásom vody. Meno ostrova je odvodené od množstva prírodných prameňov na ostrove (Hydra je po grécky voda). V hlavnom meste ostrova - Hydra Port - sa nachádza prístav, reštaurácie, trhy, obchody či galérie.

Ak budete chcieť ostrov preskúmať, budete sa musieť spoľahnúť na svoje nohy, vodný taxík alebo oslíka, pretože čokoľvek poháňané motorom je tu prísne zakázané. Kedže sú však osídlené časti ostrova pomerne malé, väčšina ľudí aj tak chodí rado všade peši.

Z ostrova sa denne plavia katamarány a "lietajúce delfíny" do gréckeho prístavu Pireus. Plavba trvá približne 1 hodinu, alebo 3 až 3 1/2 hodiny s konvenčným trajektom. Ostrov je prepojený trajektovými linkami aj s ostatnými ostrovmi v Sarónskom zálive a tiež s populárnou letnou destináciou Porto Cheli.