COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Hydra - Porto Heli je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3325 trasách a z 764 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Alternatívy trajektov z Hydra do Porto Heli

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Sarónske ostrovy do Grécko.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Hydra - Porto Heli

    • 12 Sailings Daily 50 min
    • Get price

Trajekty z Hydra do Porto Heli

Trajektová trasa Hydra Porto Heli spája Sarónske ostrovy s Grécko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Hellenic Seaways sa plaví 6 krát za deň s dobou trvania plavby okolo 50 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Hellenic Seaways sa plavia 6 krát za deň, plavba trvá od 50 minút.

Celkovo je tu 12 plavieb deň na trase z Hydra Porto Heli medzi Sarónske ostrovy a Grécko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Hydra

Hydra patrí do skupiny Sarónskych ostrovov, ktoré ležia v Egejskom mori, medzi Sarónskym a Argolským zálivom. Tento grécky ostrov je oddelený od Peloponézu iba úzkym pásom vody. Meno ostrova je odvodené od množstva prírodných prameňov na ostrove (Hydra je po grécky voda). V hlavnom meste ostrova - Hydra Port - sa nachádza prístav, reštaurácie, trhy, obchody či galérie.

Ak budete chcieť ostrov preskúmať, budete sa musieť spoľahnúť na svoje nohy, vodný taxík alebo oslíka, pretože čokoľvek poháňané motorom je tu prísne zakázané. Kedže sú však osídlené časti ostrova pomerne malé, väčšina ľudí aj tak chodí rado všade peši.

Z ostrova sa denne plavia katamarány a "lietajúce delfíny" do gréckeho prístavu Pireus. Plavba trvá približne 1 hodinu, alebo 3 až 3 1/2 hodiny s konvenčným trajektom. Ostrov je prepojený trajektovými linkami aj s ostatnými ostrovmi v Sarónskom zálive a tiež s populárnou letnou destináciou Porto Cheli.