Trajekty z Igoumenitsa do Brindisi

Trajektová trasa Igoumenitsa Brindisi spája Grécko s Taliansko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Grimaldi Lines sa plaví 11 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 7 hodín 30 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti European Seaways sa plavia 5 krát za týždeň, plavba trvá od 10 hod 30 min.

Celkovo je tu 16 plavieb týždeň na trase z Igoumenitsa Brindisi medzi Grécko a Taliansko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Igoumenitsa - Brindisi

  • Grimaldi Lines
    • 11 plavby týždenne 7 hod 30 min
    • Zistiť cenu
  • European Seaways
    • 5 plavby týždenne 10 hod 30 min
    • Zistiť cenu

Priemerné ceny pre Igoumenitsa Brindisi

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Igoumenitsa Brindisi je auto a 2 cestujúci.

Sprievodca prístavom Igoumenitsa

Igoumenitsa je hlavné mesto regiónu Thesprotia na severozápade Grécka. Leží neďaleko ostrova Korfu a je obklopené kopcami pokrytými borovicami a pobrežím lemovaným platanmi. Prístav v Igoumenitsa slúži ako spojovací článok medzi Talianskom a Gréckom a v dôsledku toho sem prúdi mnoho turistov. V uliciach sú krásne budovy, obchody, kaviarne a reštaurácie.

Igoumenitsa bolo v 4. storočí dôležité mesto kráľovstva Thesprotis a bolo známe ako Titani. Podľa archeologických vykopávok sa zistilo, že tu kedysi sídlilo divadlo a dva chrámy.

Z prístavu sa plavia trajekty do destinácií ako Bari, Brindisi, Ravenna, Terst, Benátky, Kerkyra, Lefkimi a Paxi.