Trajekty z Ios do Paros

Trasa trajektu z Ios Paros spája Kykladské ostrovy s Kykladské ostrovy a teraz je prevádzkovaná 4 lodnými spoločnosťami. Minoan Lines prevádzkuje svoje plavby 1 krát týždeň, Blue Star Ferries 8 krát týždeň, SeaJets 16 krát týždeň & Trajekt spoločnosti Golden Star Ferries je k dispozícii 7 krát týždeň.

Celkovo je v ponuke 32 plavby týždeň na trase z Ios Paros medzi Kykladské ostrovy a Kykladské ostrovy, s 4 lodnými spoločnosťami. Radíme Vám porovnať spoločnosti navzájom, aby ste obdržali najlepšiu cenu pre Vašu cestu.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Ios - Paros

Priemerné ceny pre Ios Paros

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Ios Paros je auto a 2 cestujúci.

Sprievodca prístavom Ios

Ios je grécky ostrov, ktorý patrí do skupiny Kykladských ostrovov ležiciach v Egejskom mori. Nachádza sa medzi ostrovmi Naxos a Santorini. Ostrov je hornatý s útesmi ťahajúcimi sa až k moru na väčšine stranách ostrova. Na severozápadnom pobreží je prístav, ktorý je len kúsok od dediny Chora. Cesta medzi dedinkou Chora a prístavom trvá asi 15 minút pešo po strmej ceste. Obec sa vyznačuje úzkymi cestami a ulicami, kde sú bary, reštaurácie, obchody a nočné kluby.

Trajekty sa plavia do prístavov Pireus a Rafina s dobou plavby v rozmedzí od 4 1/2 hodiny až do 8 hodín, v závislosti od typu trajektu, trate a destinácie. Počas letných mesiacov je Ios prepojený trajektovými linkami aj s ostatnými Kykladskými ostrovmi.