COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Kavala - Limnos je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Alternatívy trajektov z Kavala do Limnos

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Grécko do Egejské ostrovy.

Na palube trajektov

Prevádzkovatelia trajektov na trase Kavala - Limnos

    • 5 Sailings Weekly 3 hr 5 min
    • Get price
    • 1 Sailing Weekly 4 hr 15 min
    • Get price

Trajekty z Kavala do Limnos

Trajektová trasa Kavala Limnos spája Grécko s Egejské ostrovy a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Hellenic Seaways sa plaví 5 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 3 hodín 5 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti SeaJets sa plavia 1 krát za týždeň, plavba trvá od 4 hodín 15 minút.

Celkovo je tu 6 plavieb týždeň na trase z Kavala Limnos medzi Grécko a Egejské ostrovy. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Kavala

Kavala je prístavné mesto v severnom Grécku, východne od Macedónska. Leží v Kavalskom zálive, naproti gréckemu ostrovu Thasos, približne 160 km od mesta Solún, 37 km od Drama a 56 km od Xanthi. Mesto má bohatú históriu a množstvo turistických zaujímavostí. Dominantou hornej časti polostrova, kde kedysi stálo staré mesto, je hrad Kavala. Opakované rekonštrukcie a opravy hradného opevnenia Benátčanmi či Turkami zanechali na ňom stopy. Hrad bol postavený v prvej polovici 15. storočia, ale jeho základy siahajú až do byzantského obdobia. K iným atrakciám patrí Kamares (starý akvadukt), ktorý bol postavený v rímskej/byzantskej dobe, Imaret a dom Mehmet Ali na námestí v starom meste.

Z prístavu Kavala sa plavia trajekty do Agios Efstratios, Limnos, Lavrio, Kírikos, Chios, Karlovassi, Psara, Vathi a Mytilene.