Klaipeda
Karlshamn
Trajekty do Švédsko
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Klaipeda do Karlshamn

Trajektová trasa Klaipeda Karlshamn spája Litva s Švédsko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti DFDS Seaways sa plaví 7 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 12 hodín 30 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti TT Line sa plavia 5 krát za týždeň, plavba trvá od 13 hodín.

Celkovo je tu 12 plavieb týždeň na trase z Klaipeda Karlshamn medzi Litva a Švédsko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Litva do Švédsko.
Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

 • Ako dlho trvá trajekt z Klaipeda do Karlshamn?

  Čas prepravy trajektom z Klaipeda do Karlshamn je približne 12h 45m. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.
 • Koľko stojí trajekt z Klaipeda do Karlshamn?

  Cena trajektu z Klaipeda do Karlshamn sa môže líšiť v závislosti od sezóny. Priemerná cena trajektu z Klaipeda do Karlshamn je 258 €.
 • Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Klaipeda a Karlshamn?

  Existuje 2 populárnych prevádzkovateľov trajektov pre Klaipeda do Karlshamn. Toto je
  • DFDS Seaways
  • TT Line
 • Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Klaipeda do Karlshamn?

  Rezervujte si trajekty z Klaipeda do Karlshamn prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.
 • Aká je vzdialenosť z Klaipeda do Karlshamn?

  Vzdialenosť medzi Klaipeda a Karlshamn je približne 381 námorných míľ.

Sprievodca prístavom Klaipeda

Klaipeda je tretie najväčšie mesto v Litve. Nachádza sa v mieste, kde sa rieka Dane vlieva do Baltského mora. Kedže mestu v minulosti vládli Prusi, Nemci či Sovieti, má bohatú minulosť a toto dedičstvo ho robí veľmi atraktívnym pre turistov. Väčšina pamiatok sa nachádza v centre mesta. Niektoré zo starších budov sú polodrevené a architektonicky sa podobajú domom v Nemecku, Francúzsku, Anglicku, Dánsku a južnom Švédsku.

Hlavný prístav v meste zohráva dôležitú úlohu v litovskej dopravnej sieti. Poskytuje pripojenie k pozemným, námorným a železničným tratiam v celej Litve. Prístav je určený pre osobnú aj nákladnú dopravu. Je tu veľa vykladacích spoločností a priestorov na opravy a stavbu lodí. Prístav je v juhozápadnej časti mesta a ponúka osobnú trajektovú prepravu do Kielu a Karlshamnu.


Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.