COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Klaipeda - Karlshamn je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Litva do Švédsko.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Klaipeda - Karlshamn

    • 7 Sailings Weekly 13 hr
    • Get price
    • 4 Sailings Weekly 13 hr
    • Get price

Trajekty z Klaipeda do Karlshamn

Trajektová trasa Klaipeda Karlshamn spája Litva s Švédsko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti DFDS Seaways sa plaví 7 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 13 hodín zatiaľ čo Trajekty spoločnosti TT Line sa plavia 4 krát za týždeň, plavba trvá od 13 hodín.

Celkovo je tu 11 plavieb týždeň na trase z Klaipeda Karlshamn medzi Litva a Švédsko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Klaipeda

Klaipeda je tretie najväčšie mesto v Litve. Nachádza sa v mieste, kde sa rieka Dane vlieva do Baltského mora. Kedže mestu v minulosti vládli Prusi, Nemci či Sovieti, má bohatú minulosť a toto dedičstvo ho robí veľmi atraktívnym pre turistov. Väčšina pamiatok sa nachádza v centre mesta. Niektoré zo starších budov sú polodrevené a architektonicky sa podobajú domom v Nemecku, Francúzsku, Anglicku, Dánsku a južnom Švédsku.

Hlavný prístav v meste zohráva dôležitú úlohu v litovskej dopravnej sieti. Poskytuje pripojenie k pozemným, námorným a železničným tratiam v celej Litve. Prístav je určený pre osobnú aj nákladnú dopravu. Je tu veľa vykladacích spoločností a priestorov na opravy a stavbu lodí. Prístav je v juhozápadnej časti mesta a ponúka osobnú trajektovú prepravu do Kielu a Karlshamnu.