COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

TT Line

Spoločnosť TT Line spája Nemecko a Poľsko so Švédskom a to s využitím modernej, spoľahlivej, vysoko kvalitnej a ekologickej flotily lodí.

Už viac ako 50 rokov ponúka spoločnosť TT Line cenovo prijateľné spoje v Baltickom mori na svojich 6 moderne vybavených trajektoch vhodných aj pre vozidlá, s ponukou až 23 plavieb za deň. Každý rok prepraví približne 900 000 cestujúcich, 180 000 vozidiel a 400 000 nákladných jednotiek a tak zaručujú tú najpohodlnejšiu prepravu medzi Nemeckom, Poľskom a Švédskom.

Lode sú obsluhované skúsenými posádkami, ktoré cestujúcim zaručujú maximálny komfort a spoľahlivosť. Priestranné kajuty, kvalitné jedlá a obchody na palube so širokým výberom výrobkov vám z plavby po Baltskom mori urobia nezabudnuteľný zážitok.

Trasy TT Lines vám ponúkajú príležitosť cestovať s autom alebo bez auta. Všetky prístavy na trasách TT Line majú výborné prepojenie na miestne diaľnice. Cestovanie s TT Line vám poskytne tú najpohodlnejšiu prepravu medzi Škandináviou a kontinentálnou Európou.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti TT Line s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky TT Line s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Všetky trasy TT Line