TT Line
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

TT Line

Spoločnosť TT Line spája Nemecko a Poľsko so Švédskom a to s využitím modernej, spoľahlivej, vysoko kvalitnej a ekologickej flotily lodí.

Už viac ako 50 rokov ponúka spoločnosť TT Line cenovo prijateľné spoje v Baltickom mori na svojich 6 moderne vybavených trajektoch vhodných aj pre vozidlá, s ponukou až 23 plavieb za deň. Každý rok prepraví približne 900 000 cestujúcich, 180 000 vozidiel a 400 000 nákladných jednotiek a tak zaručujú tú najpohodlnejšiu prepravu medzi Nemeckom, Poľskom a Švédskom.

Lode sú obsluhované skúsenými posádkami, ktoré cestujúcim zaručujú maximálny komfort a spoľahlivosť. Priestranné kajuty, kvalitné jedlá a obchody na palube so širokým výberom výrobkov vám z plavby po Baltskom mori urobia nezabudnuteľný zážitok.

Trasy TT Lines vám ponúkajú príležitosť cestovať s autom alebo bez auta. Všetky prístavy na trasách TT Line majú výborné prepojenie na miestne diaľnice. Cestovanie s TT Line vám poskytne tú najpohodlnejšiu prepravu medzi Škandináviou a kontinentálnou Európou.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti TT Line s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky TT Line s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.