Larvik
Hirtshals
Trajekty do Dánsko
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Larvik do Hirtshals

Linka Larvik Hirtshals spája Nórsko s Dánsko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Color Line. Plavba sa uskutočňuje 12 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 3 hodín 45 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Larvik Hirtshals sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Nórsko do Dánsko.
Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ako dlho trvá trajekt z Larvik do Hirtshals?

Čas prepravy trajektom z Larvik do Hirtshals je približne 3h 45m. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.

Koľko stojí trajekt z Larvik do Hirtshals?

Cena trajektu z Larvik do Hirtshals sa môže líšiť v závislosti od sezóny. Priemerná cena trajektu z Larvik do Hirtshals je 330 €. Cena bez rezervačných poplatkov.

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Larvik a Hirtshals?

Existuje 1 prevádzkovateľov trajektov pre Larvik do Hirtshals a toto je
  • Color Line

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Larvik do Hirtshals?

Rezervujte si trajekty z Larvik do Hirtshals prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Môžete cestovať pešo na trajekte z Larvik do Hirtshals?

Áno, môžete cestovať ako peší cestujúci z Larvik do Hirtshals s
  • Color Line

Môžete vziať svoje auto na trajekt z Larvik do Hirtshals?

Áno, môžete cestovať vozidlom z Larvik do Hirtshals s
  • Color Line

Môžete vziať na trajekt z Larvik do Hirtshals domáce zvieratá?

Domáce zvieratá sú na trajekte povolené. Na to, aby ste si mohli vziať so sebou svojho najlepšieho chlpatého priateľa, môžete potrebovať pas domáceho zvieraťa a ďalšie dokumenty. Pozrite si všetky vládne nariadenia a cestovné informácie o cestovaní s domácimi zvieratami. V súčasnosti si môžete vziať na palubu domáce zvieratá
  • Color Line

Aká je vzdialenosť z Larvik do Hirtshals?

Vzdialenosť medzi Larvik a Hirtshals je približne 85 námorných míľ.

Sprievodca prístavom Larvik

Larvik je mesto a prístav v grófstve Vestfold v Nórsku a jeho história siaha až do konca 17. storočia, keď ho založil v roku 1671 Ulrik Fredrik Gyldenlove, prvý gróf z Laurvigu. Treschowské sídlo, ktoré je v súčasnosti vo vlastníctve Mille-Marie Treschow, „najbohatšej ženy v Nórsku, sa nachádza v Larviku a bolo vybudované v roku 1820, kedy posledný gróf Laurvig vyhlásil bankrot. Populárne atrakcie mesta zahŕňajú galériu Winther, umelecké združenie Larviku, rytiny z doby bronzovej v lokalite Haugen, pohrebisko Brunla, kamenný kostol Berg a múzeum vidieka Hedrum.


Z Larviku denne odchádza trajekt do prístavu Hirtshals v Dánsku. Registrácia sa otvára 2 hodiny pred plavou a vyžaduje sa, aby všetci cestujúci sa na ňu dostavili najneskôr 1 hodinu pred odchodom.


Sprievodca prístavom Hirtshals

Hirtshals je mesto a prístav na vrchole Jutského polostrova v severnom Dánsku a leží na pobreží ostrova Vendsyssel-Thy. Mesto sa rozvíjalo okolo tohto umelo vytvoreného prístavu v rokoch 1919 až 1931 a so zvyškom Dánska bolo prepojené železnicou na linke Hirtshals-Hjorring v roku 1925. Mestská rybárska flotila je dnes jednou z najväčších v Dánsku a jej vznik bol umožnený rozšírením prístavu v roku 1966 a spolu s cestovným ruchom zohráva dôležitú úlohu v hospodárstve mesta.

Mestské obchody sú ťažia z návštev cestujúcich z prístavov trajektov v mestskom prístave. To platí najmä v prípade nórskych návštevníkov, ktorí nakupujú v meste po celý rok. Jednou z najobľúbenejších atrakcií mesta je Nordsoen Oceanarium, ktoré je jedným z najväčších európskych akvárií jedno z najväčších akvárií v Európe a je domovom viac ako 70 druhov rýb.

Z prístavu sa trajekty plavia do miest ako Bergen, Kristiansand, Stavanger, Langesund, Larvik, Seyðisfjörður a Torshavn.


Larvik až Hirtshals Cestovné poriadky trajektov

Rozvrhy trajektov medzi 08/07/2024 a 14. 7. 2024


Prevádzkovateľ Čas odchodu Čas príchodu Doba plavby Dni plavby
Color Line 08:00 11:45 3 hodín 45 minút Každý deň
Color Line 17:30 21:15 3 hodín 45 minút Každý deň

Na palube trajektov

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.