Kristiansand
Hirtshals
Trajekty do Dánsko
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Kristiansand do Hirtshals

Trajektová trasa Kristiansand Hirtshals spája Nórsko s Dánsko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Color Line sa plaví 14 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 3 hodín 15 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Fjord Line sa plavia 4 krát za deň, plavba trvá od 2 hodín 25 minút.

Celkovo je tu 42 plavieb týždeň na trase z Kristiansand Hirtshals medzi Nórsko a Dánsko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Nórsko do Dánsko.
Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ako dlho trvá trajekt z Kristiansand do Hirtshals?

Čas prepravy trajektom z Kristiansand do Hirtshals je približne 2h 50m. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.

Koľko stojí trajekt z Kristiansand do Hirtshals?

Cena trajektu z Kristiansand do Hirtshals sa môže líšiť v závislosti od sezóny. Priemerná cena trajektu z Kristiansand do Hirtshals je 248 €. Cena bez rezervačných poplatkov.

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Kristiansand a Hirtshals?

Existuje 2 populárnych prevádzkovateľov trajektov pre Kristiansand do Hirtshals. Toto je
  • Color Line
  • Fjord Line

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Kristiansand do Hirtshals?

Rezervujte si trajekty z Kristiansand do Hirtshals prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Môžete cestovať pešo na trajekte z Kristiansand do Hirtshals?

Áno, môžete cestovať ako peší cestujúci z Kristiansand do Hirtshals s
  • Color Line
  • Fjord Line

Môžete vziať svoje auto na trajekt z Kristiansand do Hirtshals?

Áno, môžete cestovať vozidlom z Kristiansand do Hirtshals s
  • Color Line
  • Fjord Line

Môžete vziať na trajekt z Kristiansand do Hirtshals domáce zvieratá?

Domáce zvieratá sú na trajekte povolené. Na to, aby ste si mohli vziať so sebou svojho najlepšieho chlpatého priateľa, môžete potrebovať pas domáceho zvieraťa a ďalšie dokumenty. Pozrite si všetky vládne nariadenia a cestovné informácie o cestovaní s domácimi zvieratami. V súčasnosti si môžete vziať na palubu domáce zvieratá
  • Color Line
  • Fjord Line

Aká je vzdialenosť z Kristiansand do Hirtshals?

Vzdialenosť medzi Kristiansand a Hirtshals je približne 123 námorných míľ.

Sprievodca prístavom Kristiansand

Kristiansand je piate najväčšie nórske mesto a nachádza sa v regióne Vest-Agder. Mesto bolo založené v roku 1641 kráľom Christianom IV., z čoho je odvodený jeho názov. „Sand“(piesok) odkazuje na piesočnatý povrch, na ktorom bolo mesto vybudované. Mesto navštevuje mnoho turistov, a to najmä v letných mesiacoch. Najväčšou atrakciou je Kristiansand Zoo a zábavný park vo východnej časti mesta. Zoo je s 1 miliónom návštevníkov druhou najnavštevovanejšou atrakciou v Nórsku, hneď po Holmenkollen. Väčšina zvierat v zoo sa nachádza vo svojom prirodzenom prostredí. Nájdete tu vlky, levy, tigre či rysy. Zábavný park je otvorený len počas leta, ale zoo je otvorená po celý rok.

Z prístavu sa plavia trajekty do destinácií vo Švédsku, Dánsku a Veľkej Británii. Dva hlavné spoje z Kristiansandu vedú do Göteborgu vo Švédsku (táto trasa začína a končí v Newcastli vo Veľkej Británii) a do Hirtshalsu v Dánsku. Trajektový terminál má dobré vybavenie a nechýbajú tu telefóny, toalety a obchod či bezbariérový prístup pre telesne postihnutých cestujúcich.


Sprievodca prístavom Hirtshals

Hirtshals je mesto a prístav na vrchole Jutského polostrova v severnom Dánsku a leží na pobreží ostrova Vendsyssel-Thy. Mesto sa rozvíjalo okolo tohto umelo vytvoreného prístavu v rokoch 1919 až 1931 a so zvyškom Dánska bolo prepojené železnicou na linke Hirtshals-Hjorring v roku 1925. Mestská rybárska flotila je dnes jednou z najväčších v Dánsku a jej vznik bol umožnený rozšírením prístavu v roku 1966 a spolu s cestovným ruchom zohráva dôležitú úlohu v hospodárstve mesta.

Mestské obchody sú ťažia z návštev cestujúcich z prístavov trajektov v mestskom prístave. To platí najmä v prípade nórskych návštevníkov, ktorí nakupujú v meste po celý rok. Jednou z najobľúbenejších atrakcií mesta je Nordsoen Oceanarium, ktoré je jedným z najväčších európskych akvárií jedno z najväčších akvárií v Európe a je domovom viac ako 70 druhov rýb.

Z prístavu sa trajekty plavia do miest ako Bergen, Kristiansand, Stavanger, Langesund, Larvik, Seyðisfjörður a Torshavn.


Kristiansand až Hirtshals Cestovné poriadky trajektov

Rozvrhy trajektov medzi 10/06/2024 a 16. 6. 2024


Prevádzkovateľ Čas odchodu Čas príchodu Doba plavby Dni plavby
Color Line 08:00 11:15 3 hodín 15 minút Mon, St, Čt, Pi, Sat, Sun
Fjord Line 09:00 11:25 2 hodín 25 minút Mon, Út, Čt, Pi, Sat, Sun
Fjord Line 14:30 18:25 3 hodín 55 minút Každý deň
Color Line 16:30 19:45 3 hodín 15 minút Každý deň
Fjord Line 18:00 20:25 2 hodín 25 minút Každý deň

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.