COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Las Palmas - Morro Jable je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Gran Canaria do Fuerteventura.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Las Palmas - Morro Jable

    • 9 Sailings Weekly 2 hr
    • Get price
    • 4 Sailings Daily 2 hr
    • Get price

Trajekty z Las Palmas do Morro Jable

Trajektová trasa Las Palmas Morro Jable spája Gran Canaria s Fuerteventura a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Naviera Armas sa plaví 9 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 2 hodín zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Fred Olsen Express sa plavia 4 krát za deň, plavba trvá od 2 hodín.

Celkovo je tu 37 plavieb týždeň na trase z Las Palmas Morro Jable medzi Gran Canaria a Fuerteventura. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Las Palmas

Las Palmas (oficiálne las Palmas de Gran Canaria), je hlavné mesto španielskeho ostrova Gran Canaria (Kanárske ostrovy). Leží v severovýchodnej časti ostrova Gran Canaria, 150 km od afrického pobrežia. Vďaka ideálnemu podnebiu - teplé, suché letá a nie príliš chladné zimy - je mesto obľúbenou turistickou destináciou.

Mesto založil v roku 1478 Juan Rejon. Nájdete tu divadlá, kiná, operu, koncertné sály, múzeá či galérie. K najpopulárnejším kultúrnym podujatiam organizovaných v meste patrí hudobný festival a medzinárodný filmový festival. Najvýznamnejšie budovy tu možno nájsť v historickej časti mesta Vegueta. Niektoré z budov tu stoja už viac než 500 rokov. Patrí medzi ne kostol San Antonio Abad, námestie Santa Ana, domy Casas Consistoriales, Casa Regental, radnica či katedrála Sv. Anny.

Las Palmas je hlavný trajektový prístav ostrova. Kedže ostrov sa nachádza uprostred súostrovia, Las Palmas poskytuje spojenie s niekoľkými ostrovmi (Fuerteventura, Lanzarote, La Palma, Tenerife) a tiež s juhom Španielska (Huelva a Cádiz).