Laser Capri
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Laser Capri

Lasar Capri je talianska spoločnosť, ktorá poskytuje trajekty z Neapolského zálivu na ostrov Capri počas celého roka. Ponúkajú 5 rôznych trajektových trás na Capri vrátane trás Sorrento - Capri, Portici - Capri, Torre del Greco - Capri, Seiano - Capri a Piano di Sorrento - Capri.

Táto služba v súčasnosti umožňuje na palubu trajektov vstup len peším cestujúcim. Cestujúci si môžu vziať na palubu bicykle za cenu 5 EUR za každú cestu. S Lasar Capri môžu cestovať aj domáce zvieratá za 5 € za každú cestu. Uistite sa, že ste prišli aspoň 15 minút pred plánovaným odchodom, aby ste mali dostatok času na nástup.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Laser Capri s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Laser Capri s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.