Trajekty z Los Cristianos do San Sebastián de la Gomera

Trajektová trasa Los Cristianos San Sebastián de la Gomera spája Tenerife s La Gomera a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Naviera Armas sa plaví 3 krát za deň s dobou trvania plavby okolo 1 hodina zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Fred Olsen Express sa plavia 4 krát za deň, plavba trvá od 50 min.

Celkovo je tu 49 plavieb týždeň na trase z Los Cristianos San Sebastián de la Gomera medzi Tenerife a La Gomera. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Los Cristianos - San Sebastián de la Gomera

Priemerné ceny pre Los Cristianos San Sebastián de la Gomera

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Los Cristianos San Sebastián de la Gomera je auto a 2 cestujúci.

Sprievodca prístavom Los Cristianos

Španielske prístavné mesto Los Cristianos leží na ostrove Tenerife, ktorý patrí do skupiny Kanárskych ostrovov. Centrum mesta sa rozprestiera v okolí zálivu Los Cristianos, ale postupne sa rozširuje viac do vnútrozemia. Je tu mnoho starších budov, ktoré sú ešte z doby, keď tu nebolo toľko turistov. Ich počet začal narastať v druhej polovici 20. storočia. Mesto má dve pláže s čiernym sopečným pieskom, a množstvo barov, reštaurácií a klubov, ktoré prispeli k zvýšenej návštevnosti. Na promenáde mesta, ďaleko od pláže, sa nachádza mnoho obchodov, vrátane módnych butikov, či miest, kde môžete zjednať cenu.

Ak pokračujete po promenáde ​​na západ, narazíte na rezort Playa de las Americas, ktoré je pokladané za hlavné "party" miesto na Tenerife. Je to preto, že tu je mnoho nočných klubov a barov, ale tiež vynikajúci výber obchodov. Pre menej hektický spôsob trávenia dovolenky je môžné si vziať trajekt na ostrov La Gomera, kde turisti nájdu dažďové pralesy, ktoré čakajú na preskúmanie. Plavba na La Gomeru trvá asi 70 minút.

Z prístavu Los Cristianos sa trajekty plavia do destinácií ako Valverde, San Sebastian de la Gomera a Santa Cruz de La Palma.