COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Morro Jable - Las Palmas je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Fuerteventura do Gran Canaria.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Morro Jable - Las Palmas

    • 9 Sailings Weekly 2 hr
    • Get price
    • 4 Sailings Daily 2 hr
    • Get price

Trajekty z Morro Jable do Las Palmas

Trajektová trasa Morro Jable Las Palmas spája Fuerteventura s Gran Canaria a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Naviera Armas sa plaví 9 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 2 hodín zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Fred Olsen Express sa plavia 4 krát za deň, plavba trvá od 2 hodín.

Celkovo je tu 37 plavieb týždeň na trase z Morro Jable Las Palmas medzi Fuerteventura a Gran Canaria. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Morro Jable

Morro Jable je prístavné mestečko na južnom konci ostrova Fuerteventura (jeden z Kanárskych ostrovov). Nachádza sa na oboch stranách ostrohu sú staršie časti Morro Jable, okolo ktorého sa obec bol postavený. V obci je prístav, ktorý je teraz súčasťou turistickej ponuky má obec bola pôvodne domovom rybárskej flotily dediny, a naďalej tak. Dnes od návštevníkov prístavných si môžu prenajať lode na rybárčenie a tam je tiež trajektová doprava na Gran Canaria. Časť starej dediny, ktorá je oddelená od portu výbežku vybehne na Barranco, alebo údolia do kopcov. Novšie časť mesta bola postavená ako spojnica medzi starou dedinskou oblasť a oblasť prístavu a turistických zariadení boli postavené pozdĺž pobrežia na východ od starej dediny, a to takým spôsobom, že Morro Jable teraz rozkladá na jednu míľu alebo tak pozdĺž pobrežia, novšie diely, ktoré boli pripojené k starším dielam v príjemnom spôsobom.

Trajekty z Morro Jable všeobecne odchod do Las Palmas, Santa Cruz de Tenerife a Puerto del Rosario.