COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Mykonos - Karlovassi je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3325 trasách a z 764 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Alternatívy trajektov z Mykonos do Karlovassi

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Kykladské ostrovy do Samos.

Na palube trajektov

Prevádzkovatelia trajektov na trase Mykonos - Karlovassi

    • 1 plavba týždenne 3 hod 45 min
    • Zistiť cenu
    • 2 plavby týždenne 4 hod 5 min
    • Zistiť cenu

Trajekty z Mykonos do Karlovassi

Trajektová trasa Mykonos Karlovassi spája Kykladské ostrovy s Samos a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Hellenic Seaways sa plaví 1 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 3 hodín 45 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti SeaJets sa plavia 2 krát za týždeň, plavba trvá od 4 hodín 5 minút.

Celkovo je tu 3 plavieb týždeň na trase z Mykonos Karlovassi medzi Kykladské ostrovy a Samos. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Mykonos

Mykonos je ostrov patriaci do skupiny Kykladských ostrovov. Leží medzi ostrovmi Tinos, Paros a Naxos. Hlavné mesto ostrova nesie rovnaký názov Mykonos (alebo ako ho nazývajú miestni - Chora), má typicky Cycladic architektúry na displeji s jeho bielymi domčekmi s maľovanými modrými oknami, krivolakými uličkami a okruhliakové-ukameňovaný chodníkov a malé biele kaplnka s Sky Blue kopulami , Mnoho návštevníkov si vybrať, aby jednoducho vziať na prechádzku Chora, starého prístavu, Little Venice a zámku, aby sa v kúzlo mesta. Ostrov má vo všeobecnosti rušný nočný život a niekedy je označovaný ako "grécka Ibiza", a to v dôsledku svojho letného klubovej scény, ktorá je lákadlom pre tisícky turistov ročne.

Ostrov má dva porty. Starý Mykonos prístav je miesto, kde trajekty dorazí a New Port of Tourlos je miesto, kde prevažne výletné lode doku. Trajektové linky z Mykonos odchod do Pireus a Rafina na gréckej pevnine a na ďalšie ostrovy v Kyklád, Dodecanese ostrovov a na Kréte. Konvenčné a rýchlobežné prevoz pracujú do az ostrova.