COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Mykonos - Rafina je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3325 trasách a z 764 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Alternatívy trajektov z Mykonos do Rafina

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Kykladské ostrovy do Atény.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Mykonos - Rafina

  • 16 plavby týždenne 3 hod 55 min
  • Zistiť cenu
  • 14 plavby týždenne 2 hod 25 min
  • Zistiť cenu
  • 3 plavby denne 3 hod 10 min
  • Zistiť cenu

Trajekty z Mykonos do Rafina

Trasa trajektu z Mykonos Rafina spája Kykladské ostrovy s Atény a teraz je prevádzkovaná 3 lodnými spoločnosťami. Cyclades Fast Ferries prevádzkuje svoje plavby 16 krát týždeň, SeaJets 14 krát týždeň & Trajekt spoločnosti Golden Star Ferries je k dispozícii 3 krát deň.

Celkovo je v ponuke 51 plavby týždeň na trase z Mykonos Rafina medzi Kykladské ostrovy a Atény, s 3 lodnými spoločnosťami. Radíme Vám porovnať spoločnosti navzájom, aby ste obdržali najlepšiu cenu pre Vašu cestu.

Sprievodca prístavom Mykonos

Mykonos je ostrov patriaci do skupiny Kykladských ostrovov. Leží medzi ostrovmi Tinos, Paros a Naxos. Hlavné mesto ostrova nesie rovnaký názov Mykonos (alebo ako ho nazývajú miestni - Chora), má typicky Cycladic architektúry na displeji s jeho bielymi domčekmi s maľovanými modrými oknami, krivolakými uličkami a okruhliakové-ukameňovaný chodníkov a malé biele kaplnka s Sky Blue kopulami , Mnoho návštevníkov si vybrať, aby jednoducho vziať na prechádzku Chora, starého prístavu, Little Venice a zámku, aby sa v kúzlo mesta. Ostrov má vo všeobecnosti rušný nočný život a niekedy je označovaný ako "grécka Ibiza", a to v dôsledku svojho letného klubovej scény, ktorá je lákadlom pre tisícky turistov ročne.

Ostrov má dva porty. Starý Mykonos prístav je miesto, kde trajekty dorazí a New Port of Tourlos je miesto, kde prevažne výletné lode doku. Trajektové linky z Mykonos odchod do Pireus a Rafina na gréckej pevnine a na ďalšie ostrovy v Kyklád, Dodecanese ostrovov a na Kréte. Konvenčné a rýchlobežné prevoz pracujú do az ostrova.