COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Cyclades Fast Ferries

Cyclades Fast Ferries prevádzkuje plavby z gréckeho mesta Rafina na juhovýchodnom pobreží Grécka na kykladské ostrovy Andros, Naxos, Mykonos a Tinos v Egejskom mori.

Spoločnosť Cyclades Fast Ferries je jednou z najznámejších a najspoľahlivejších trajektových prevádzkovateľov v Grécku a vynakladá veľké úsilie na to, aby bola tou najlepšou spoločnosťou na neustále sa meniacom trhu a investuje do vedúcich pracovníkov na vysokej úrovni, aby sa pravidelne stretávali s cestujúcimi s cieľom posúdiť, ako sa spoločnosť môže zlepšiť. Základom tohto prístupu je vízia kvalitného zážitku z cestovania, spoľahlivosti a bezpečnosti a spoločnosť sa usiluje stať sa prvou voľbou pre cestujúcich na plavby z Rafiny na Kykladské ostrovy.

Flotila Cyclades Fast Ferries pozostáva len z dvoch lodí, no napriek tomu ponúka efektívne služby pri plavbách z Rafiny na Andros za necelé dve hodiny a na Mykonos z Tinosu iba za polhodinu, poskytujúc dychberúce výhľady na trblietajúce sa Egejské more. Väčší trajekt Theologos P pojme približne 1200 cestujúcich, kým trajekt Ekaterini P pojme 1100 cestujúcich, pričom oba trajekty sa plavia rýchlosťou 22 uzlov a majú k dispozícii komfortné salóniky a veľa priestoru pre vozidlá.

Využite stránku directferries.sk k vyhľadaniu plavebného poriadku spoločnosti Cyclades Fast Ferries, k zisteniu cien a pre rezerváciu lístkov spoločnosti Cyclades Fast Ferries. Hľadáte najlacnejšiu možnosť pre Váš výlet? Nerobte si starosti, taktiež porovnáme Cyclades Fast Ferries s inými trajektovými operátormi.

Všetky trasy Cyclades Fast Ferries