Cyclades Fast Ferries
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Cyclades Fast Ferries

Cyclades Fast Ferries prevádzkuje plavby z gréckeho mesta Rafina na juhovýchodnom pobreží Grécka na kykladské ostrovy Andros, Naxos, Mykonos a Tinos v Egejskom mori.

Spoločnosť Cyclades Fast Ferries je jednou z najznámejších a najspoľahlivejších trajektových prevádzkovateľov v Grécku a vynakladá veľké úsilie na to, aby bola tou najlepšou spoločnosťou na neustále sa meniacom trhu a investuje do vedúcich pracovníkov na vysokej úrovni, aby sa pravidelne stretávali s cestujúcimi s cieľom posúdiť, ako sa spoločnosť môže zlepšiť. Základom tohto prístupu je vízia kvalitného zážitku z cestovania, spoľahlivosti a bezpečnosti a spoločnosť sa usiluje stať sa prvou voľbou pre cestujúcich na plavby z Rafiny na Kykladské ostrovy.

Flotila Cyclades Fast Ferries pozostáva len z dvoch lodí, no napriek tomu ponúka efektívne služby pri plavbách z Rafiny na Andros za necelé dve hodiny a na Mykonos z Tinosu iba za polhodinu, poskytujúc dychberúce výhľady na trblietajúce sa Egejské more. Väčší trajekt Theologos P pojme približne 1200 cestujúcich, kým trajekt Ekaterini P pojme 1100 cestujúcich, pričom oba trajekty sa plavia rýchlosťou 22 uzlov a majú k dispozícii komfortné salóniky a veľa priestoru pre vozidlá.

Využite stránku directferries.sk k vyhľadaniu plavebného poriadku spoločnosti Cyclades Fast Ferries, k zisteniu cien a pre rezerváciu lístkov spoločnosti Cyclades Fast Ferries. Hľadáte najlacnejšiu možnosť pre Váš výlet? Nerobte si starosti, taktiež porovnáme Cyclades Fast Ferries s inými trajektovými operátormi.

Všetky trasy Cyclades Fast Ferries

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Alternatívne spoločnosti a trasy

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.