Cyclades Fast Ferries
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Cyclades Fast Ferries

Cyclades Fast Ferries zabezpečuje každodenné plavby z Rafiny na juhovýchodnom pobreží Grécka na kykladské ostrovy Andros, Paros, Naxos, Mykonos a Tinos v Egejskom mori a z Pirea na Syros, Mykonos, Paros, Naxos, Ios, Santorini a Heraklion.

Spoločnosť Cyclades Fast Ferries, ktorá je jedným z najznámejších prevádzkovateľov v Grécku, dôsledne plní požiadavky neustále sa meniaceho trhu a investuje do vysokopostavených manažérov, ktorí sa pravidelne stretávajú s cestujúcimi, aby posúdili, ako sa spoločnosť môže zlepšiť. Základom tohto prístupu je základná vízia kvalitného cestovného zážitku, spoľahlivosti a bezpečnosti, ktorá sa snaží stať prvou voľbou pre cestujúcich z Rafiny a Pirea na Kykladské ostrovy a Krétu.

Flotila spoločnosti Cyclades Fast Ferries pozostáva zo štyroch lodí, a to z trajektov Ro Pax Theologos P, Ekaterini P a Fast Ferries Andros a vysokorýchlostnej lode Ro Pax Thunder, ktoré vás vždy dôsledne, bezpečne a spoľahlivo prepravia z Rafiny na Andros za menej ako dve hodiny, z Mykonosu na Tinos len za pol hodiny a mnoho ďalších, pričom vám poskytnú dychberúci výhľad na trblietavé Egejské more.

Na stránke directferries.co.uk nájdete cestovné poriadky, ceny a môžete si rezervovať lístky na trajekt Cyclades Fast Ferries. Hľadáte najnižšie ceny pre vašu destináciu? Nebojte sa, porovnáme vám Cyclades Fast Ferries aj s alternatívnymi trajektovými spoločnosťami.

Využite stránku directferries.sk k vyhľadaniu plavebného poriadku spoločnosti Cyclades Fast Ferries, k zisteniu cien a pre rezerváciu lístkov spoločnosti Cyclades Fast Ferries. Hľadáte najlacnejšiu možnosť pre Váš výlet? Nerobte si starosti, taktiež porovnáme Cyclades Fast Ferries s inými trajektovými operátormi.

Všetky trasy Cyclades Fast Ferries

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Alternatívne spoločnosti a trasy

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.