Trajekty z Nice do Bastia

Trajektová trasa Nice Bastia spája Francúzsko s Korzika a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Corsica Sardinia Ferries sa plaví 7 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 4 hodín 55 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Moby Lines sa plavia 7 krát za týždeň, plavba trvá od 7 hod.

Celkovo je tu 14 plavieb týždeň na trase z Nice Bastia medzi Francúzsko a Korzika. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Alternatívy trajektov z Nice do Bastia

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Francúzsko do Korzika.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Nice - Bastia

  • Corsica Sardinia Ferries
    • 7 plavby týždenne 4 hod 55 min
    • Zistiť cenu
  • Moby Lines
    • 7 plavby týždenne 7 hod
    • Zistiť cenu

Priemerné ceny pre Nice Bastia

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Nice Bastia je auto a 2 cestujúci.

Sprievodca prístavom Nice

Francúzskeho mesto Nice sa nachádza na juhovýchodnom pobreží krajiny, na pobreží Stredozemného mora. Je to druhé najväčšie mesto Provence-Alpes-Côte d'Azur región je po Marseille. V posledných rokoch sa mesto zažíva ekonomický, kultúrny, umeleckú a architektonickú revolúciu. Po celé stáročia, však, Nice je obľúbenou destináciou pre turistov a je v dojazdovej vzdialenosti od ostatných turistických destinácií v regióne, vrátane Cannes, Antibes a Villefrance-sur-Mer. Mesto je ideálny pre high-end cestujúci, s radom luxusných hotelov nachádzajúcich sa hlavne okolo Promenade des Anglais, dole najviac citliví na cenu, sa rovnako dobrým výberom batohom ubytovne a lacnejších hoteloch. Vily Nice, neboli nikdy tak populárne, s najexkluzívnejšie má najlepší výhľad na francúzskej riviére pobreží, s ostatnými pri pohľade do vnútrozemia smerom na okolité kopce a vinice.

V centre mesta je prístav, ktorý poskytuje trajektové spojenie na Korziku, Calvi, Bastia, Ajaccio a Ile Rousse. Automobily zariadení v prístave dvoch terminálov patrí turistické informácie, parkovanie, sprchy, toalety, verejné telefóny a meniace sa oblasť dieťa.