COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Nynashamn - Ventspils je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Švédsko do Lotyšsko.

Na palube trajektov

Prevádzkovatelia trajektov na trase Nynashamn - Ventspils

    • 12 Sailings Weekly 8 hr 30 min
    • Get price

Trajekty z Nynashamn do Ventspils

Linka Nynashamn Ventspils spája Švédsko s Lotyšsko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Stena Line. Plavba sa uskutočňuje 12 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 8 hodín 30 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Nynashamn Ventspils sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Sprievodca prístavom Nynashamn

Švédske prístavné mesto Nynäshamn sa nachádza približne 60 km južne od Štokholmu. Je jedným z hlavných prístavov na pevnine Švédska, odkiaľ sa plavia trajekty na ostrov Gotland. V letných mesiacoch navštívi mesto veľa turistov, keďže je obľúbenou dovolenkovou destináciou Švédov. Cez leto mesto hostí veľkú prístavnú oslavu, kedy sa prístav zaplní loďami všetkých veľkostí a mnohými návštevníkmi. Okrem miestnych remeselných trhov budú návštevníci mať tiež možnosť previesť sa parným vlakom medzi mestom a Štokholmom. V meste sa nachádzajú rôzne reštaurácie a butiky s lokálne vyrobeným tovarom. Toto moderné mesto neovplyvňuje mnohými zaujímavosťami a je posiate modernými stavbami. K dispozícii je knižnica a kino s jedným plátnom v centre mesta a slúži prevažne miestnym obyvateľom. Začiatkom 20. storočia sa mesto Nynäshamn stalo známym ako kúpeľné mesto, hoci väčšina zariadení prestala fungovať už pred koncom prvej svetovej vojny.

Z prístavu premávajú trajekty na ostrov Gotland a do Gdansku v Poľsku.