Olbia
Civitavecchia
Trajekty do Rím
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Olbia do Civitavecchia

Trasa trajektu z Olbia Civitavecchia spája Sardínia s Rím a teraz je prevádzkovaná 3 lodnými spoločnosťami. Tirrenia prevádzkuje svoje plavby 3 krát deň, Grandi Navi Veloci 3 krát deň & Trajekt spoločnosti Grimaldi Lines je k dispozícii 7 krát týždeň.

Celkovo je v ponuke 49 plavby týždeň na trase z Olbia Civitavecchia medzi Sardínia a Rím, s 3 lodnými spoločnosťami. Radíme Vám porovnať spoločnosti navzájom, aby ste obdržali najlepšiu cenu pre Vašu cestu.

Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ako dlho trvá trajekt z Olbia do Civitavecchia?

Čas prepravy trajektom z Olbia do Civitavecchia je približne 5h 50m. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.

Koľko stojí trajekt z Olbia do Civitavecchia?

Cena trajektu z Olbia do Civitavecchia sa môže líšiť v závislosti od sezóny. Priemerná cena trajektu z Olbia do Civitavecchia je 255 €. Cena bez rezervačných poplatkov.

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Olbia a Civitavecchia?

Existuje 3 populárnych prevádzkovateľov trajektov pre Olbia do Civitavecchia. Toto je
  • Tirrenia
  • Grandi Navi Veloci
  • Grimaldi Lines

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Olbia do Civitavecchia?

Rezervujte si trajekty z Olbia do Civitavecchia prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Môžete cestovať pešo na trajekte z Olbia do Civitavecchia?

Áno, môžete cestovať ako peší cestujúci z Olbia do Civitavecchia s
  • Tirrenia
  • Grandi Navi Veloci
  • Grimaldi Lines

Môžete vziať svoje auto na trajekt z Olbia do Civitavecchia?

Áno, môžete cestovať vozidlom z Olbia do Civitavecchia s
  • Tirrenia
  • Grandi Navi Veloci
  • Grimaldi Lines

Môžete vziať na trajekt z Olbia do Civitavecchia domáce zvieratá?

Domáce zvieratá sú na trajekte povolené. Na to, aby ste si mohli vziať so sebou svojho najlepšieho chlpatého priateľa, môžete potrebovať pas domáceho zvieraťa a ďalšie dokumenty. Pozrite si všetky vládne nariadenia a cestovné informácie o cestovaní s domácimi zvieratami. V súčasnosti si môžete vziať na palubu domáce zvieratá
  • Grimaldi Lines

Aká je vzdialenosť z Olbia do Civitavecchia?

Vzdialenosť medzi Olbia a Civitavecchia je približne 152 námorných míľ.

Sprievodca prístavom Olbia

Talianske mesto Olbia sa nachádza v oblasti Gallura v severovýchodnej časti Sardínie. Mesto je dnes známe ako zastávka na ceste na či zo Sardínie, má však dlhú históriu a zachováva dosť svojho vlastného šarmu, aby bola považovaná za destináciu samu o sebe. Historické centrum mesta je krásnym miestom na prechádzku alebo posedenie v bare alebo reštaurácii či jednoduché sledovanie sveta.
Medzi obľúbené turistické atrakcie v meste patrí stredoveký pisanský románsky kostol, ktorý je postavený z gallurskej žuly. Kostol skrýva dve fresky z 13. storočia – na jednej je zobrazený sv. Simplicio, patrón Olbie. Ďalšou obľúbenou atrakciou v meste je Festa di San Simplicio, ktorý je jedným z najväčších festivalov mesta a oslavuje sa počas troch dní v polovici mája.

Mesto nie je príliš drahé a je určite skvelou lokalitou na strávenie pár dní. Okrem atrakcií v meste sa v jeho okolí nachádzajú pekné pláže a Olbia je takisto ideálnou základňou na výlety loďou.

Prístav Olbia je situovaný na ostrove, ktorý je s pevninou a mestom prepojený dlhou cestou. Automobilové trajekty spájajú Olbiu s talianskymi prístavmi vrátane Janova či Civitavecchie neďaleko Ríma. Do prístavu sa z mesta dostanete autobusom ASPO č. 9. Ďalšie destinácie sú k dispozícii z prístavu Golfo Aranci, ktorý sa nachádza severne od mesta Olbia.


Sprievodca prístavom Civitavecchia

Talianske mesto Civitavecchia leží na pobreží Tyrhénskeho mora v regióne Lazio. Mesto, ktoré je domovom takmer 60 000 obyvateľov, sa nachádza približne 80 km severozápadne od Ríma a je domovom prístavu pre výletné, ako aj trajektové lode. História prístavu siaha viac než tisíc rokov do histórie, až do rokov 101-108 n.l., kedy cisár Trajan nariadil vybudovať prístav Centumcellae, aby sa umožnila diaľková lodná doprava medzi mestom a rímskou metropolou. Mestu neskôr vládli rôzni početní vojvodovia a pápeži.

V meste môžu návštevníci navštíviť rôzne reštaurované stredoveké a barokové stavby, medzi ktoré patrí veľká pevnosť Forte Michelangelo, ktorú dal postaviť pápež Július II na začiatku 16. storočia či obranné hradby zo 17. storočia za prístavom. Hradby vytvárajú jednu stranu Lungoporto Gramsci, čo je vyvýšený peší chodník. Naskytajú sa z neho vynikajúce výhľady na výletné lode a trajekty v prístave.

Trajekty pre vozidlá, ako aj osoby, spájajú mesto Civitavecchia so Sardíniou, Sicíliou a ďalšími destináciami v Taliansku a v zahraničí.


Olbia až Civitavecchia Cestovné poriadky trajektov

Rozvrhy trajektov medzi 17/06/2024 a 23. 6. 2024


Prevádzkovateľ Čas odchodu Čas príchodu Doba plavby Dni plavby
Grimaldi Lines 12:30 19:00 6 hodín 30 minút Mon, St, Čt, Pi, Sat, Sun
Grandi Navi Veloci 13:00 19:00 6 hodín Út, St, Čt, Pi, Sat
Tirrenia 13:00 19:00 6 hodín Út, St, Čt, Pi, Sat
Grandi Navi Veloci 15:30 21:00 5 hodín 30 minút Mon, Sun
Tirrenia 15:30 21:00 5 hodín 30 minút Mon, Sun
Grandi Navi Veloci 23:00 06:00 7 hodín Každý deň
Tirrenia 23:00 06:00 7 hodín Každý deň

Na palube trajektov

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.