Trajekty z Porto Torres do Janov

Trajektová trasa Porto Torres Janov spája Sardínia s Taliansko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Grandi Navi Veloci sa plaví 4 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 11 hodín 15 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Tirrenia sa plavia 7 krát za týždeň, plavba trvá od 9 hod 30 min.

Celkovo je tu 11 plavieb týždeň na trase z Porto Torres Janov medzi Sardínia a Taliansko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Porto Torres - Janov

  • Grandi Navi Veloci
    • 4 plavby týždenne 11 hod 15 min
    • Zistiť cenu
  • Tirrenia
    • 7 plavby týždenne 9 hod 30 min
    • Zistiť cenu

Priemerné ceny pre Porto Torres Janov

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Porto Torres Janov je auto a 2 cestujúci.

Sprievodca prístavom Janov

Janov je prístavné mesto v Taliansku a leží na pobreží Stredozemného mora. Je hlavným mestom regiónu Ligúria. Janovské historické centrum je spleťou úzkych uličiek, ktoré smerujú na malé námestia a návštevníci tu môžu nasávať históriu a kultúru, ktorá toto mesto stelesňuje. Mesto je architektonicky rozmanité a rôzne štýly susedia so stredovekými hradbami, ktoré slúžili ako základňa pre budovu zo 14. storočia postavenú na gotických lodžiach. Janov je skutočne miesto, kde minulosť doslova tvorí základy súčasnosti.

Starý prístav mesta, prepracovaný Renzom Pianom v roku 1992, priťahuje turistov, ktorí tu majú možnosť obdivovať všetky atrakcie tejto prístavnej štvrte. Populárna lokalita, ktorá sa nachádza v blízkosti móla, je mestský maják, z ktorého sa naskytá nádherný výhľad na Janov a jeho záliv.

Janovský trajektový terminál sa nachádza v štvrti Calata Chiappella a trajekty plávajú na Sardíniu, Sicílii, Korziku, do Španielska, Tuniska a Maroka. Terminál má všetky vybavenia pre cestujúcich a je tiež vhodný aj pre invalidné vozíky.