COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Tirrenia

Tirrenia spojuje taliansku pevninu so Sardíniou, Sicíliou, ostrovmi Tremiti a v súčasnosti je jedným z najväčších trajektových prevádzkovateľov v Európe.

Tirrenia každý rok vykonáva veľký počet pravidelných plavieb. S flotilou, ktorá sa skladá predovšetkým z nových vysokorýchlostných trajektov, sa dostanete do cieľa v maximálnym pohodlí a v rekordnom čase.

Ročne Tirrenia podnikne asi 60 tisíc tisíc plavieb, prepláva viac než štyri milióny kilometrov, prepraví 13 miliónov cestujúcich a transportuje dva milióny automobilov.

Všetky lode spoločnosti Tirrenia majú rovnakú kvalitu konštrukcie interiéru. Priemerný vek lodí je 3 až 4 roky, čím sa flotila radí k najnovším v Stredomorí.

Na najpopulárnejších trasách trajekty spoločnosti Tirrenia prepravia až 2700 cestujúcich a 900 vozidiel naraz, s rýchlosťou 30 uzlov za hodinu.

Na palube trajektov nájdete všetky bežné vymoženosti očakávané od jednej z najlepších lodných spoločnosti v Európe. Posádka je vždy pripravená splniť všetko, čo Vám vidí na očiach, aby bola Vaša plavba tak príjemná a relaxačná ako je len možné.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Tirrenia s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.