Tirrenia
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Tirrenia

Tirrenia spojuje taliansku pevninu so Sardíniou, Sicíliou, ostrovmi Tremiti a v súčasnosti je jedným z najväčších trajektových prevádzkovateľov v Európe.

Tirrenia každý rok vykonáva veľký počet pravidelných plavieb. S flotilou, ktorá sa skladá predovšetkým z nových vysokorýchlostných trajektov, sa dostanete do cieľa v maximálnym pohodlí a v rekordnom čase.

Ročne Tirrenia podnikne asi 60 tisíc tisíc plavieb, prepláva viac než štyri milióny kilometrov, prepraví 13 miliónov cestujúcich a transportuje dva milióny automobilov.

Všetky lode spoločnosti Tirrenia majú rovnakú kvalitu konštrukcie interiéru. Priemerný vek lodí je 3 až 4 roky, čím sa flotila radí k najnovším v Stredomorí.

Na najpopulárnejších trasách trajekty spoločnosti Tirrenia prepravia až 2700 cestujúcich a 900 vozidiel naraz, s rýchlosťou 30 uzlov za hodinu.

Na palube trajektov nájdete všetky bežné vymoženosti očakávané od jednej z najlepších lodných spoločnosti v Európe. Posádka je vždy pripravená splniť všetko, čo Vám vidí na očiach, aby bola Vaša plavba tak príjemná a relaxačná ako je len možné.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Tirrenia s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.