COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Palermo - Neapol je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3325 trasách a z 764 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Sicília do Taliansko.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Palermo - Neapol

    • 5 Sailings Weekly 9 hr 15 min
    • Get price
    • 8 Sailings Weekly 11 hr 30 min
    • Get price

Trajekty z Palermo do Neapol

Trajektová trasa Palermo Neapol spája Sicília s Taliansko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Tirrenia sa plaví 5 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 9 hodín 15 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Grandi Navi Veloci sa plavia 8 krát za týždeň, plavba trvá od 11 hodín 30 minút.

Celkovo je tu 13 plavieb týždeň na trase z Palermo Neapol medzi Sicília a Taliansko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Palermo

Talianske mesto Palermo sa nachádza na severozápade Sicílie, pri Palermskom zálive v Tyrhénskom mori. Mesto je preslávené
svojou históriou, gastronómiou, kultúrou a architektúrou. História mesta siaha viac než 2700 rokov späť. Palermo navštívi množstvo turistov, a aj preto sa stalo hlavným centrom Sicílie pre kultúru, obchodu a cestovný ruch. V centre mesta nájdete mnoho palácov a kostolov, čo vyvoláva pocit, že sa tu nezmenil spôsob života po celé stáročia. Najviac viditeľné je to na trhoch v Palerme, ktorých arabský pôvod je citeľný ešte aj dnes, a to vďaka hluku, vôni, farbám či úzkym uličkám. Môžete si tu vybrať z množstva produktov.

Z prístavu premávajú trajekty do Janova (plavba trvá 21 hodín), Civitavecchie (14 hodín), Neapolu (10 hodín a 30 minút) a Tuniska (10 hodín). Všeobecne sa odporúča, aby pasažieri bez auta prišli na check-in 1 hodinu pred odchodom a tí s vozidlami 2 hodiny pred odchodom. Pre všetky plavby do Tuniska je check-in najmenej 4 hodiny pred plánovaným odchodom trajektu.