COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Palermo - Neapol je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3325 trasách a z 764 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Sicília do Taliansko.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Palermo - Neapol

    • 9 Sailings Weekly 9 hr 15 min
    • Get price
    • 10 Sailings Weekly 11 hr 30 min
    • Get price

Trajekty z Palermo do Neapol

Trajektová trasa Palermo Neapol spája Sicília s Taliansko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Tirrenia sa plaví 9 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 9 hodín 15 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Grandi Navi Veloci sa plavia 10 krát za týždeň, plavba trvá od 11 hodín 30 minút.

Celkovo je tu 19 plavieb týždeň na trase z Palermo Neapol medzi Sicília a Taliansko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Palermo

Talianske mesto Palermo sa nachádza na severozápade Sicílie, pri Palermskom zálive v Tyrhénskom mori. Mesto je preslávené
svojou históriou, gastronómiou, kultúrou a architektúrou. História mesta siaha viac než 2700 rokov späť. Palermo navštívi množstvo turistov, a aj preto sa stalo hlavným centrom Sicílie pre kultúru, obchodu a cestovný ruch. V centre mesta nájdete mnoho palácov a kostolov, čo vyvoláva pocit, že sa tu nezmenil spôsob života po celé stáročia. Najviac viditeľné je to na trhoch v Palerme, ktorých arabský pôvod je citeľný ešte aj dnes, a to vďaka hluku, vôni, farbám či úzkym uličkám. Môžete si tu vybrať z množstva produktov.

Z prístavu premávajú trajekty do Janova (plavba trvá 21 hodín), Civitavecchie (14 hodín), Neapolu (10 hodín a 30 minút) a Tuniska (10 hodín). Všeobecne sa odporúča, aby pasažieri bez auta prišli na check-in 1 hodinu pred odchodom a tí s vozidlami 2 hodiny pred odchodom. Pre všetky plavby do Tuniska je check-in najmenej 4 hodiny pred plánovaným odchodom trajektu.