Trajekty z Rafina do Andros

Trasa trajektu z Rafina Andros spája Atény s Kykladské ostrovy a teraz je prevádzkovaná 3 lodnými spoločnosťami. Cyclades Fast Ferries prevádzkuje svoje plavby 16 krát týždeň, SeaJets 16 krát týždeň & Trajekt spoločnosti Golden Star Ferries je k dispozícii 3 krát deň.

Celkovo je v ponuke 53 plavby týždeň na trase z Rafina Andros medzi Atény a Kykladské ostrovy, s 3 lodnými spoločnosťami. Radíme Vám porovnať spoločnosti navzájom, aby ste obdržali najlepšiu cenu pre Vašu cestu.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Rafina - Andros

Priemerné ceny pre Rafina Andros

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Rafina Andros je auto a 2 cestujúci.

Sprievodca prístavom Rafina

Rafina je grécke mesto na východnom pobreží v regióne Atika. Toto prístavné mesto sa nachádza na pobreží Egejského mora, východne od pohoria Penteli a severovýchodne od Mesogaia Plain. Grécke hlavné mesto Atény je vzdialené 25 km západne od Rafiny, ktorá sa nachádza v blízkosti miest Artemida a Nea Makri. Je to obľúbená destinácia pre obyvateľov Atén, kvôli svojej blízkosti od Atén, ktorí jazdia von z mesta do Rafina jesť v jednej z mnohých rybích reštaurácií mesta, ktoré lemujú prístav. Je bežné vidieť na denný úlovok na displeji na posteliach ľade mimo každej reštaurácii.

Rafina je druhý najväčší prístav v regióne Atika, po prístave Pireus, hoci toto je pravdepodobne zmení od prístavu v Lavrio, ktorý je v súčasnej dobe rozšírené. trajekty z prístavu Rafina odchod do južnej časti Euboea a väčšina z Kykladských ostrovov. Obaja konvenčné a rýchlobežné prevoz pracujú na ostrovy s najviac odchýlenie Rafina v dopoludňajších hodinách.