COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Rafina - Tinos je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Alternatívy trajektov z Rafina do Tinos

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Atény do Kykladské ostrovy.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Rafina - Tinos

  • 3 Sailings Daily 3 hr 15 min
  • Get price
  • 7 Sailings Weekly 1 hour 50 min
  • Get price
  • 7 Sailings Weekly 1 hour 50 min
  • Get price
  • 3 Sailings Daily 2 hr 15 min
  • Get price

Trajekty z Rafina do Tinos

Trasa trajektu z Rafina Tinos spája Atény s Kykladské ostrovy a teraz je prevádzkovaná 4 lodnými spoločnosťami. Cyclades Fast Ferries prevádzkuje svoje plavby 3 krát deň, SeaJets 7 krát týždeň, Hellenic Seaways 7 krát týždeň & Trajekt spoločnosti Golden Star Ferries je k dispozícii 3 krát deň.

Celkovo je v ponuke 56 plavby týždeň na trase z Rafina Tinos medzi Atény a Kykladské ostrovy, s 4 lodnými spoločnosťami. Radíme Vám porovnať spoločnosti navzájom, aby ste obdržali najlepšiu cenu pre Vašu cestu.

Sprievodca prístavom Rafina

Rafina je grécke mesto na východnom pobreží v regióne Atika. Toto prístavné mesto sa nachádza na pobreží Egejského mora, východne od pohoria Penteli a severovýchodne od Mesogaia Plain. Grécke hlavné mesto Atény je vzdialené 25 km západne od Rafiny, ktorá sa nachádza v blízkosti miest Artemida a Nea Makri. Je to obľúbená destinácia pre obyvateľov Atén, kvôli svojej blízkosti od Atén, ktorí jazdia von z mesta do Rafina jesť v jednej z mnohých rybích reštaurácií mesta, ktoré lemujú prístav. Je bežné vidieť na denný úlovok na displeji na posteliach ľade mimo každej reštaurácii.

Rafina je druhý najväčší prístav v regióne Atika, po prístave Pireus, hoci toto je pravdepodobne zmení od prístavu v Lavrio, ktorý je v súčasnej dobe rozšírené. trajekty z prístavu Rafina odchod do južnej časti Euboea a väčšina z Kykladských ostrovov. Obaja konvenčné a rýchlobežné prevoz pracujú na ostrovy s najviac odchýlenie Rafina v dopoludňajších hodinách.