Stromboli
Vulcano
Trajekty do Liparské ostrovy
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Stromboli do Vulcano

Trajektová trasa Stromboli Vulcano spája Liparské ostrovy s Liparské ostrovy a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Liberty Lines Fast Ferries sa plaví 6 krát za deň s dobou trvania plavby okolo 1 hodina 25 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Siremar sa plavia 5 krát za týždeň, plavba trvá od 3 hodín 25 minút.

Celkovo je tu 47 plavieb týždeň na trase z Stromboli Vulcano medzi Liparské ostrovy a Liparské ostrovy. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

 • Ako dlho trvá trajekt z Stromboli do Vulcano?

  Čas prepravy trajektom z Stromboli do Vulcano je približne 2h 25m. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.
 • Koľko stojí trajekt z Stromboli do Vulcano?

  Cena trajektu z Stromboli do Vulcano sa môže líšiť v závislosti od sezóny. Priemerná cena trajektu z Stromboli do Vulcano je 65 €.
 • Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Stromboli a Vulcano?

  Existuje 2 populárnych prevádzkovateľov trajektov pre Stromboli do Vulcano. Toto je
  • Liberty Lines Fast Ferries
  • Siremar
 • Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Stromboli do Vulcano?

  Rezervujte si trajekty z Stromboli do Vulcano prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.
 • Môžete cestovať pešo na trajekte z Stromboli do Vulcano?

  Áno, môžete cestovať ako peší cestujúci z Stromboli do Vulcano s
  • Liberty Lines Fast Ferries
  • Siremar
 • Môžete vziať svoje auto na trajekt z Stromboli do Vulcano?

  Áno, môžete cestovať vozidlom z Stromboli do Vulcano s
  • Siremar
 • Môžete vziať na trajekt z Stromboli do Vulcano domáce zvieratá?

  Domáce zvieratá sú na trajekte povolené. Na to, aby ste si mohli vziať so sebou svojho najlepšieho chlpatého priateľa, môžete potrebovať pas domáceho zvieraťa a ďalšie dokumenty. Pozrite si všetky vládne nariadenia a cestovné informácie o cestovaní s domácimi zvieratami. V súčasnosti si môžete vziať na palubu domáce zvieratá
  • Liberty Lines Fast Ferries
 • Aká je vzdialenosť z Stromboli do Vulcano?

  Vzdialenosť medzi Stromboli a Vulcano je približne 27 námorných míľ.

Sprievodca prístavom Stromboli

Malý ostrov Stromboli sa nachádza v Tyrhénskom mori, neďaleko severného pobrežia Sicílie v Taliansku. Ostrov patrí do skupiny Liparských ostrovov a je na ňom jedna z troch aktívnych sopiek v Taliansku. Nájdete tu množstvo turistických atrakcií. Môžete si prejsť dedinky na ostrove, z ktorých je nádherný výhľad. Stromboli je tiež ideálnym miestom pre plavbu loďou okolo ostrova. Ostrov je so svojimi strmými čiernymi, lávy strach, bočné sopky jasne viditeľný. Napokon, a to je pre aktívnejší, a snáď aj statočných, návštevníkov, môžete skutočne vyliezť na sopku a získať oveľa bližší pohľad na kráter a erupcie.

Zo Sicílie a pevniny sem premáva trajektová doprava na Sicíliu a pevninu, ktorá sa zastaví na Stromboli. Alternatívne cestujúci môžu zmeniť na ostrove Lipari na spojovacie trajektom. Stromboli leží severovýchodne od ostatných Liparských ostrovov, a plavba s krídlovými loďami môže trvať 1 hodinu a 40 minút. Plavby z Messiny na Sicíliu trvajú necelú 1 hodinu a 30 minút.


Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.