COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Tallinn - Mariehamn je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Estónsko do Alandy.

Na palube trajektov

Prevádzkovatelia trajektov na trase Tallinn - Mariehamn

    • 3 Sailings Weekly 10 hr 50 min
    • Get price
    • 7 Sailings Weekly 14 hr 25 min
    • Get price

Trajekty z Tallinn do Mariehamn

Trajektová trasa Tallinn Mariehamn spája Estónsko s Alandy a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Tallink Silja sa plaví 3 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 10 hodín 50 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Viking Line sa plavia 7 krát za týždeň, plavba trvá od 14 hodín 25 minút.

Celkovo je tu 10 plavieb týždeň na trase z Tallinn Mariehamn medzi Estónsko a Alandy. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Tallinn

Tallinn sa nachádza na severnom pobreží Estónska, na brehu Fínskeho zálivu. Leží asi 80 km južne od Helsínk, východne od švédskeho Štokholmu a západne od Petrohradu v Rusku. Jeho Staré Mesto bolo zapísané do Zoznamu svetového dedičstva UNESCO a mesto ako celok sa v roku 2011 stalo Európskym mestom kultúry, spolu s fínskym Turku. Tallinn je finančné a obchodné centrum krajiny, pričom ťaží z liberálnej hospodárskej politiky Estónska, ktoré má veľmi diverzifikovanú ekonomiku, aj keď jeho hlavnými odvetviami sú IT, cestovný ruch a logistika.

Z prístavu v Tallinne premávajú trajekty do Fínska a Švédska. Trajektovými terminálmi v prístave každoročne prejde približne 6 miliónov cestujúcich. Nájdete tu všetko potrebné, vrátane obchodov, kaviarní a čakární. Okrem osobných trajektov, prístav počas letných mesiacov tiež poskytuje výletné lode a vysokorýchlostné trajekty. Sú tu každodenné plavby medzi Tallinnom a Štokholmom a Helsinkami a dve plavby týždenne do Petrohradu v Rusku.