Trajekty z Tallinn do Mariehamn

Trajektová trasa Tallinn Mariehamn spája Estónsko s Alandy a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Tallink Silja sa plaví 7 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 10 hodín 50 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Viking Line sa plavia 2 krát za týždeň, plavba trvá od 12 hod 30 min.

Celkovo je tu 9 plavieb týždeň na trase z Tallinn Mariehamn medzi Estónsko a Alandy. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Tallinn - Mariehamn

  • Tallink Silja
    • 7 plavby týždenne 10 hod 50 min
    • Zistiť cenu
  • Viking Line
    • 2 plavby týždenne 12 hod 30 min
    • Zistiť cenu

Priemerné ceny pre Tallinn Mariehamn

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Tallinn Mariehamn je auto a 2 cestujúci.

Sprievodca prístavom Tallinn

Tallinn sa nachádza na severnom pobreží Estónska, na brehu Fínskeho zálivu. Leží asi 80 km južne od Helsínk, východne od švédskeho Štokholmu a západne od Petrohradu v Rusku. Jeho Staré Mesto bolo zapísané do Zoznamu svetového dedičstva UNESCO a mesto ako celok sa v roku 2011 stalo Európskym mestom kultúry, spolu s fínskym Turku. Tallinn je finančné a obchodné centrum krajiny, pričom ťaží z liberálnej hospodárskej politiky Estónska, ktoré má veľmi diverzifikovanú ekonomiku, aj keď jeho hlavnými odvetviami sú IT, cestovný ruch a logistika.

Z prístavu v Tallinne premávajú trajekty do Fínska a Švédska. Trajektovými terminálmi v prístave každoročne prejde približne 6 miliónov cestujúcich. Nájdete tu všetko potrebné, vrátane obchodov, kaviarní a čakární. Okrem osobných trajektov, prístav počas letných mesiacov tiež poskytuje výletné lode a vysokorýchlostné trajekty. Sú tu každodenné plavby medzi Tallinnom a Štokholmom a Helsinkami a dve plavby týždenne do Petrohradu v Rusku.