Štokholm
Turku
Trajekty do Fínsko
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Štokholm do Turku

Trajektová trasa Štokholm Turku spája Švédsko s Fínsko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Viking Line sa plaví 14 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 10 hodín 35 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Tallink Silja Line sa plavia 7 krát za týždeň, plavba trvá od 11 hodín 5 minút.

Celkovo je tu 21 plavieb týždeň na trase z Štokholm Turku medzi Švédsko a Fínsko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Švédsko do Fínsko.
Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ako dlho trvá trajekt z Štokholm do Turku?

Čas prepravy trajektom z Štokholm do Turku je približne 10h 50m. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.

Koľko stojí trajekt z Štokholm do Turku?

Cena trajektu z Štokholm do Turku sa môže líšiť v závislosti od sezóny. Priemerná cena trajektu z Štokholm do Turku je 160 €. Cena bez rezervačných poplatkov.

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Štokholm a Turku?

Existuje 2 populárnych prevádzkovateľov trajektov pre Štokholm do Turku. Toto je
  • Viking Line
  • Tallink Silja

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Štokholm do Turku?

Rezervujte si trajekty z Štokholm do Turku prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Môžete cestovať pešo na trajekte z Štokholm do Turku?

Áno, môžete cestovať ako peší cestujúci z Štokholm do Turku s
  • Viking Line
  • Tallink Silja

Môžete vziať svoje auto na trajekt z Štokholm do Turku?

Áno, môžete cestovať vozidlom z Štokholm do Turku s
  • Viking Line
  • Tallink Silja

Môžete vziať na trajekt z Štokholm do Turku domáce zvieratá?

Domáce zvieratá sú na trajekte povolené. Na to, aby ste si mohli vziať so sebou svojho najlepšieho chlpatého priateľa, môžete potrebovať pas domáceho zvieraťa a ďalšie dokumenty. Pozrite si všetky vládne nariadenia a cestovné informácie o cestovaní s domácimi zvieratami. V súčasnosti si môžete vziať na palubu domáce zvieratá
  • Viking Line
  • Tallink Silja

Aká je vzdialenosť z Štokholm do Turku?

Vzdialenosť medzi Štokholm a Turku je približne 253 námorných míľ.

Sprievodca prístavom Štokholm

Hlavné mesto Švédska, Štokholm, sa rozprestiera na 14 ostrovoch na juhovýchode krajiny. Leží pri ústí jazera Mälaren, pri súostroví Štokholme a Baltským morom. Nájdete tu mnoho kultúrnych inštitúcií založených v Štokholme a región všeobecne je domovom troch z zoznamu svetového dedičstva UNESCO Švédska. Jedná sa o Drottningholm Palace, Skogskyrkogarden (Woodland Cemetery) a Birka. Štokholm bol tiež menovaný európskym hlavným mestom kultúry v roku 1998. S viac ako 100 múzeí, Štokholm má jeden z najvyššieho počtu múzeí akéhokoľvek iného svetového mesta. Nationalmuseum je snáď najznámejšia a obsahuje najväčšiu zbierku v krajine umení. To má niektoré obrazy a 16.000 30.000 predmetov umeleckého remesla. Najstaršie položky v dátume zberu späť do 16. storočia a bola rozšírená s prácami umelcami taký ako Rembrandt a Antoine Watteau.

Štokholm port je hlavnou vstupnou bránou do Švédska, a je preto dôležitým prístavom pre oba nákladné a osobné ceste do práce az Fínska, Ruska a pobaltských štátoch. Port sa nachádza v blízkosti centra mesta, kde všetky obvyklé vybavenie, ktoré by ste očakávali nájsť v hlavnom meste sa nachádzajú. I am sure G would


Sprievodca prístavom Turku

Fínske mesto Turku je najstaršie mesto vo Fínsku a v minulosti bolo hlavným mestom, Dnes je piatym najväčším mestom v krajine. Zo stredovekej minulosti mesta sa mnoho nezachovalo, ale prostredníctvom múzeí bolo mesto schopné zachovať silný dojem o svojej minulosti s množstvom archeologických exponátov. Leto je obľúbeným obdobím na návštevu Turku a ľudia sa radi zhromažďujú okolo brehov rieky Aurajoki, na mnohých loďkách, ktoré kotvia v centre mesta a tiež pozdĺž živého prístavu. Centrálne trhové námestie Kauppatori je tiež rušným centrom Turku a hrá dôležitú úlohu v miestnom cestovnom ruchu a pre obyvateľov mesta. Snáď najpopulárnejším a atraktívnym lákadlom v meste je zámok Turku z 13. storočia spolu s dvomi žalármi, ako aj Turku katedrála, ktorá je považovaná za jeden z najvýznamnejších kostolov vo Fínsku a obsahuje množstvo zaujímavých kaplniek.


Štokholm až Turku Cestovné poriadky trajektov

Rozvrhy trajektov medzi 20/05/2024 a 26. 5. 2024


Prevádzkovateľ Čas odchodu Čas príchodu Doba plavby Dni plavby
Viking Line 07:45 18:50 11 hodín 5 minút Každý deň
Viking Line 20:00 06:35 10 hodín 35 minút Mon, St, Čt, Pi, Sat, Sun
Tallink Silja Line 22:00 11:00 13 hodín Mon

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.