Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne
Trajektová trasa Štokholm Turku spája Švédsko s Fínsko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Viking Line sa plaví 14 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 10 hodín 35 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Tallink Silja sa plavia 7 krát za týždeň, plavba trvá od 11 hodín 5 minút.
Celkovo je tu 21 plavieb týždeň na trase z Štokholm Turku medzi Švédsko a Fínsko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.
Hlavné mesto Švédska, Štokholm, sa rozprestiera na 14 ostrovoch na juhovýchode krajiny. Leží pri ústí jazera Mälaren, pri súostroví Štokholme a Baltským morom. Nájdete tu mnoho kultúrnych inštitúcií založených v Štokholme a región všeobecne je domovom troch z zoznamu svetového dedičstva UNESCO Švédska. Jedná sa o Drottningholm Palace, Skogskyrkogarden (Woodland Cemetery) a Birka. Štokholm bol tiež menovaný európskym hlavným mestom kultúry v roku 1998. S viac ako 100 múzeí, Štokholm má jeden z najvyššieho počtu múzeí akéhokoľvek iného svetového mesta. Nationalmuseum je snáď najznámejšia a obsahuje najväčšiu zbierku v krajine umení. To má niektoré obrazy a 16.000 30.000 predmetov umeleckého remesla. Najstaršie položky v dátume zberu späť do 16. storočia a bola rozšírená s prácami umelcami taký ako Rembrandt a Antoine Watteau.
Štokholm port je hlavnou vstupnou bránou do Švédska, a je preto dôležitým prístavom pre oba nákladné a osobné ceste do práce az Fínska, Ruska a pobaltských štátoch. Port sa nachádza v blízkosti centra mesta, kde všetky obvyklé vybavenie, ktoré by ste očakávali nájsť v hlavnom meste sa nachádzajú. I am sure G would
Fínske mesto Turku je najstaršie mesto vo Fínsku a v minulosti bolo hlavným mestom, Dnes je piatym najväčším mestom v krajine. Zo stredovekej minulosti mesta sa mnoho nezachovalo, ale prostredníctvom múzeí bolo mesto schopné zachovať silný dojem o svojej minulosti s množstvom archeologických exponátov. Leto je obľúbeným obdobím na návštevu Turku a ľudia sa radi zhromažďujú okolo brehov rieky Aurajoki, na mnohých loďkách, ktoré kotvia v centre mesta a tiež pozdĺž živého prístavu. Centrálne trhové námestie Kauppatori je tiež rušným centrom Turku a hrá dôležitú úlohu v miestnom cestovnom ruchu a pre obyvateľov mesta. Snáď najpopulárnejším a atraktívnym lákadlom v meste je zámok Turku z 13. storočia spolu s dvomi žalármi, ako aj Turku katedrála, ktorá je považovaná za jeden z najvýznamnejších kostolov vo Fínsku a obsahuje množstvo zaujímavých kaplniek.