Aland

Porovnajte trajekty z Alandy do Estónsko

K dispozícii sú 1 ferry routes medzi Alandy a Estónsko s ponukou až 11 plavby za týždeň. Tallink Silja prevádzkuje 1 routes, Trajeky premávajú na linke Mariehamn do Tallinn 4 krát denne. Viking Line prevádzkuje 1 routes, Trajeky premávajú na linke Mariehamn do Tallinn 7 krát denne.

Vzhľadom k tomu, že frekvencia a doba plavieb sa na niektorých trasách líši, odporúčame Vám, aby ste si vyžiadali informáciu o aktuálnej dostupnosti na plavbu z Alandy do Estónsko .

Mapa trajektovej trasy Alandy - Estónsko

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

Trajekty z Alandy do Estónsko

O Estónsko:

Estónsko je pobaltská krajina na severe Európy, ktorá pozostáva z pevniny a viac než 2000 ostrovov v Baltskom mori.

Krajina sa môže pochváliť jednou z najvyšších životných úrovní a najrýchlejšie rastúcich ekonomík v Európe. Po rozpade Sovietskeho zväzu v roku 1991 sa Estónsko stalo populárnou turistickou destináciou.

Rovnako ako samotná krajina aj Tallinn sa po vymanení spod kontroly Sovietskeho zväzu stal veľmi zaujímavým miestom. Je známy svojim očarujúcim stredovekým Starým mestom, ktoré patrí k tým najzachovalejším v severnej Európe, či rozprávkovo krásnymi domami pozdĺž nekonečného výberu barov, reštaurácií a luxusných hotelov.

Ak sa plavíte do Estónska, v ponuke je veľa trajektových trás z prístavoch v Škandinávii a Rusku - cez Fínsky záliv a Baltské more. Tieto plavby sú prevádzkované množstvom trajektových spoločností, ktoré ponúkajú rôzne plavebné časy.