Denmark

Porovnajte trajekty z Dánsko do Nórsko

K dispozícii je veľké množstvo plavieb z Dánsko do Nórsko. Trajekty momentálne spájajú 3 prístavy v Dánsko s 6 prístavov v Nórsko.

Je tu 3 plavieb trajektom každý deň plavieb na 7 ferry routes trasách, ktoré sú prevádzkované 4 trajektové spoločnosti spoločnosťami ako sú Stena Line, DFDS Seaways, Fjord Line & Color Line s dobou plavby najmenej 2 hodina 15 minúta (Kristiansand).

Toto je všeobecný prehľad výhodných ponúk medzi Dánsko a Nórsko, pre aktuálne informácie použite Vyhľadávač cien.

Mapa trajektovej trasy Dánsko - Nórsko

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

O Dánsko:

Dánsko je najjužnejšie položená krajina v Škandinávii, ktorá sa môže pochváliť jednou z najlepšie hodnotených životných úrovní na svete.

Dánsko je často považované za "rozprávkovú krajinu", kedže oplýva prírodnými a architektonickými krásami-renesančné zámky ležia na pobrežiach jazier a ohromujúce piesočné pláže lemujú morské pobrežie. Takže v každom ročnom období nájdete v Dánsku niečo, čo Vám bude vyhovovať.

Avšak Dánsko ponúka viac než len krásne budovy a scenérie. Jeho hlavné mesto, Kodaň, je centrom módy, gastronómie a moderného dizajnu. Je tiež rajom pre cyklistov, s rozsiahlou sieťou dláždených ulíc, ktoré vedú do romantických barov a fascinujúcich múzeí.

Dánsko je vynikajúcou vstupnou bránou do okolitých škandinávskych krajín a do kontinentálnej Európy, s veľkým množstvom špičkových prístavov a množstvom trás, všetky prevádzkované významnými trajektovými spoločnosťami. Cestovanie trajektom po krajine s množstvom ostrovov a ostrovčekov je najpohodlnejším spôsobom, ako preskúmať všetko, čo Dánsko ponúka.