Porovnajte trajekty z Dánsko do Švédsko
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný
Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

O Dánsko

Dánsko je najjužnejšie položená krajina v Škandinávii, ktorá sa môže pochváliť jednou z najlepšie hodnotených životných úrovní na svete.

Dánsko je často považované za "rozprávkovú krajinu", kedže oplýva prírodnými a architektonickými krásami-renesančné zámky ležia na pobrežiach jazier a ohromujúce piesočné pláže lemujú morské pobrežie. Takže v každom ročnom období nájdete v Dánsku niečo, čo Vám bude vyhovovať.

Avšak Dánsko ponúka viac než len krásne budovy a scenérie. Jeho hlavné mesto, Kodaň, je centrom módy, gastronómie a moderného dizajnu. Je tiež rajom pre cyklistov, s rozsiahlou sieťou dláždených ulíc, ktoré vedú do romantických barov a fascinujúcich múzeí.

Dánsko je vynikajúcou vstupnou bránou do okolitých škandinávskych krajín a do kontinentálnej Európy, s veľkým množstvom špičkových prístavov a množstvom trás, všetky prevádzkované významnými trajektovými spoločnosťami. Cestovanie trajektom po krajine s množstvom ostrovov a ostrovčekov je najpohodlnejším spôsobom, ako preskúmať všetko, čo Dánsko ponúka.

O Švédsko

Švédsko je škandinávska krajina v severnej Európe, ktoré zdieľa dlhú západnú hranicu s Nórskom a kratšiu severovýchodnú hranicu s Fínskom.

Švédsko je zem, ktorá je na čele rebríčku kvality života v Európe. Je to nádherná krajina po všetkých stránkach. Rozmanitosť prírody je jedným z jej najväčších predností, či už sa jedná o zasnežený sever, ktorý je obývaný domorodcami zvanými Sámovia alebo o centrálnu oblasť s jazerom alebo o rušné hlavné mesto plné módy Štokholm.

Dlhé obdobie Vikingov zanechalo vo Švédsku svoju stopu; staroveké ruiny a obrovské mohyly možno nájsť po celej krajine, pričom každá má vlastný fascinujúci príbeh. Stredoveké mestá a hrady na pobreží dodávajú Švédsku ešte väčšiu tajomnosť.

Plaviť sa do Švédska trajektom je veľmi populárnou voľbou, a to vďaka obrovskému počtu trás z rôznych krajín v severnej Európe a Škandinávii, pričom trajekty sú prevádzkované širokým výberom vynikajúcich trajektových spoločností.

Koľko stoja trajekty z Dánsko do Švédsko?

Z adresy Na Priemerná cena
Frederikshavn, Dánsko
Göteborg, Švédsko
€259.12 Priemerná cena
Grenaa, Dánsko
Halmstad, Švédsko
€240.15 Priemerná cena
Helsingor, Dánsko
Helsingborg, Švédsko
€90.10 Priemerná cena

Trajekty z Dánsko do Švédsko

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.