Ibiza

Porovnajte trajekty z Ibiza do Mallorca

K dispozícii sú 1 ferry routes medzi Ibiza a Mallorca s ponukou až 10 plavby za týždeň. Balearia prevádzkuje 1 routes, Trajeky premávajú na linke Ibiza do Palma 9 krát denne. Trasmed GLE prevádzkuje 1 routes, Trajeky premávajú na linke Ibiza do Palma 1 krát denne.

Vzhľadom k tomu, že frekvencia a doba plavieb sa na niektorých trasách líši, odporúčame Vám, aby ste si vyžiadali informáciu o aktuálnej dostupnosti na plavbu z Ibiza do Mallorca .

Mapa trajektovej trasy Ibiza - Mallorca

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

Trajekty z Ibiza do Mallorca

O Mallorca:

Mallorca, najväčší ostrov Baleárskeho súostrovia, leží len kúsok od východného pobrežia Španielska.

Ostrov je stredomorským rajom, ktorý ponúka všetko, čo robí túto časť Európy tak lákavú: vynikajúcu gastronómiu, nádherné pláže a jedno z najpríjemnejších podnebí na kontinente.

Najväčším lákadlom na Mallorce je však jej 550 kilometrov dlhé pobrežie pri Baleárskom mori, ktoré poskytuje celoročnú zábavu pre turistov, cyklistov a milovníkov opaľovania. Nájdete tu tiež vynikajúce nábrežné reštaurácie na každom rohu. Hlavné mesto Palma, ktoré leží v zátoke na juhozápadnom pobreží s rovnakým menom, je relatívne malé mesto známe svojimi umeleckými galériami, barmi a impozantnou gotickou katedrálou.

Ako jeden z najnavštevovanejších regiónov v Európe sa Baleáry môžu pochváliť impozantnými trajektovými linkami. Dostať sa na Mallorcu je jednoduché, kedže sem smeruje viacero trajektov denne, a to zo španielskej pevniny aj z priľahlých ostrovčekov.