Porovnajte trajekty z Taliansko do Čierna Hora
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný
Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

O Čierna Hora

Čierna Hora je republika v západnej časti Balkánskeho polostrova. Leží v juhovýchodnej Európe na pobreží Jadranského mora a má relatívne krátke pobrežie.

Názov krajiny je "Čierna hora", takže nie je žiadnym prekvapením, že tu nájdete fascinujúce scenérie. Tmavý, členitý terén a nádherné zátoky pri pobreží sú jedným z najväčších klenotov Jadranu, s malebnými mestami a ohromujúcimi pieskivými plážami.

Kotor je mesto dýchajúce históriou, ktoré je zapísané do zoznamu UNESCO. Je opevnené stredovekými múrmi a leží na okraji zátoky s rovnakým názvom, ktorý ponúka niektoré z najpôsobivejších kulís krajiny. Budva je ďalšie mesto obľúbené u turistov, preslávené svojim neuveriteľným nočným životom, ešte lepšími plážami a domami s červenými strechami. Hlavné mesto Podgorica je hospodárskym a kultúrnym centrom a nájdete to kombináciu tureckej, rímskej a modernej architektúry.

Plavba cez Jadranské more je populárnym spôsobom ako preskúmať Balkán, a to najmä z Talianska. Talianska 'päta' leží oproti Čiernej Hore na juhozápade a premávajú odtiaľto pravidelné z Bari do malého čiernohorskom prístavu bare, na juhu.

Koľko stoja trajekty z Taliansko do Čierna Hora?

Z adresy Na Priemerná cena
Ancona, Taliansko
Bar, Čierna Hora
€536.71 Priemerná cena

Trajekty z Taliansko do Čierna Hora

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.