Bari
Bar
Trajekty do Čierna Hora
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Bari do Bar

V Direct Ferries sme úplne nestranní a zameriavame sa na pomoc pri vyhľadávaní najlepšieho cestovného na linke Bari - Bar medzi Taliansko a Čierna Hora jednoducho a rýchlo.

Použite nášho sprievodcu trajektom Bari - Bar a zistíte všetko, čo potrebujete vedieť pre rezervácie trajektu do Čierna Hora, vrátane lodných spoločností na linke [--PortFrom- -] - Bar, a tiež alternatívne možnosti pre Vašu cestu, ak je to možné.

Porovnajte si mnohé plavby a palubné poriadky linky Bari - [--Porto--] online: vyberte miesto odchodu z "Vyhľadávač cien Bari [--PortTo- -] a kliknite na" hľadať ".

Alternatívy trajektov z Bari do Bar

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Taliansko do Čierna Hora.
Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Bari a Bar?

Existuje 0 prevádzkovateľov trajektov pre Bari do Bar a toto je

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Bari do Bar?

Rezervujte si trajekty z Bari do Bar prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Môžete cestovať pešo na trajekte z Bari do Bar?

Nie, nemôžete cestovať ako peší cestujúci, v súčasnosti môžete na trajekte cestovať len s vozidlom.

Môžete vziať svoje auto na trajekt z Bari do Bar?

Nie, na trajekte môžu cestovať len peší cestujúci.

Môžete vziať na trajekt z Bari do Bar domáce zvieratá?

Nie, domáce zvieratá nie sú povolené na palube.

Sprievodca prístavom Bari

Talianske mesto Bari, ktoré sa nachádza v provincii Bari, leží na pobreží Jadranského mora. Mesto je asi najviac známe svojou univerzitou a námorným prístavom. Nájdete v ňom rôzne turistické zaujímavosti, vrátane baziliky sv Mikuláša (tal. Basilica di San Nicola), ktorá bola postavená v 11. storočí, aby sa v nej uložili pozostatky sv Mikuláša, ktoré sú teraz umiestnené pod oltárom v krypte kostola. Navštívíť by ste mali aj katedrálu San Sabino, ktorá bola postavená v rokoch 1034 - 1178. Boli tu uložené pozostatky pôvodného patróna mesta, svätého Sabina.

Prístav v Bari je jedným z najdôležitejších v regióne - je to centrum pre námornú dopravu medzi Talianskom, Stredným Východom a balkánskymi regiónmi. Mesto má dva prístavy. Starší prístav sa nachádza bližšie k starému mestu a je využívaný hlavne menšími loďami a rybárskymi plavidlami. Nový, moderný, prístav ponúka cestujúcim destinácie ako Durres, Igoumenitsa, Cephalonia, Korfu, Patras, Kotor a Dubrovník. Plavby na Korfu môžu trvať 8 hodín a sú k dispozícii iba počas letných mesiacov. Plavby do Igoumenitsa trvajú 9 hodín a 30 minút a fungujú aj v lete. Nový prístav ponúka krátkodobé aj dlhodobé parkovanie.


Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.