Švédsko

Ako rezervovať trajekt z Švédsko do Gotland

K dispozícii sú 3 trasy trajektov medzi Švédsko a Gotland s ponukou až 47 plavby za týždeň. Destination Gotland prevádzkuje 3 trasy, Trajekty premávajú na linke Nynashamn do Visby 4 krát za deň, Oskarshamn do Visby približne 14 krát týždenne & Vastervik do Visby približne 5 krát týždenne.

Vzhľadom k tomu, že frekvencia a doba plavieb sa na niektorých trasách líši, odporúčame Vám, aby ste si vyžiadali informáciu o aktuálnej dostupnosti na plavbu z Švédsko do Gotland .

Mapa trajektovej trasy Švédsko - Gotland

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

O Švédsko:

Švédsko je najväčšia krajina severnej Európy. Hraničí s Nórskom na západe a s Fínskom na východe.

Švédsko je známe svojou nádhernou prírodou a tiež rušným hlavným mestom Štokholm, ktorý sa rozkladá na 14 ostrovoch prepojenými 57 mostami, a nájdete tu špičkovú svetovú módnu scénu a nádherné historické časti mesta.

Ďalej na severe nájdete nedotknutú prírodu pokrytú snehom, s vysokými horami v panoráme, husté lesy a veľké množstvo sobov či polárnu žiaru. Švédsku tiež patrí veľa krásnych ostrovov a súostroví roztrúsených v Baltskom mori.

Švédsko je výbornou vstupnou bránou pre veľké množstvo destinácií v Škandinávii a v severnej Európe. V krajine je množstvo prístavov a špičkových trajektových spoločností, a preto je cestovanie trajektom ten najpohodlnejší spôsob, ako preskúmať švédske ostrovy a okolité štáty.