Švédsko

Ako rezervovať trajekt z Švédsko do Lotyšsko

K dispozícii sú 2 trasy trajektov medzi Švédsko a Lotyšsko s ponukou až 11 plavby za týždeň. Stena Line prevádzkuje 1 trasa, Trajeky premávajú na linke Nynashamn do Ventspils 10 krát týždenne. Tallink Silja prevádzkuje 1 trasa, Trajeky premávajú na linke Štokholm do Riga 1 krát týždenne.

Vzhľadom k tomu, že frekvencia a doba plavieb sa na niektorých trasách líši, odporúčame Vám, aby ste si vyžiadali informáciu o aktuálnej dostupnosti na plavbu z Švédsko do Lotyšsko .

Mapa trajektovej trasy Švédsko - Lotyšsko

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

Trajekty z Švédsko do Lotyšsko

O Švédsko:

Švédsko je najväčšia krajina severnej Európy. Hraničí s Nórskom na západe a s Fínskom na východe.

Švédsko je známe svojou nádhernou prírodou a tiež rušným hlavným mestom Štokholm, ktorý sa rozkladá na 14 ostrovoch prepojenými 57 mostami, a nájdete tu špičkovú svetovú módnu scénu a nádherné historické časti mesta.

Ďalej na severe nájdete nedotknutú prírodu pokrytú snehom, s vysokými horami v panoráme, husté lesy a veľké množstvo sobov či polárnu žiaru. Švédsku tiež patrí veľa krásnych ostrovov a súostroví roztrúsených v Baltskom mori.

Švédsko je výbornou vstupnou bránou pre veľké množstvo destinácií v Škandinávii a v severnej Európe. V krajine je množstvo prístavov a špičkových trajektových spoločností, a preto je cestovanie trajektom ten najpohodlnejší spôsob, ako preskúmať švédske ostrovy a okolité štáty.