COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Tunis - Civitavecchia je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3325 trasách a z 764 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Alternatívy trajektov z Tunis do Civitavecchia

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Tunisko do Rím.

Na palube trajektov

Prevádzkovatelia trajektov na trase Tunis - Civitavecchia

    • 1 plavba týždenne 18 hod
    • Zistiť cenu
    • 1 plavba týždenne 32 hod 45 min
    • Zistiť cenu

Trajekty z Tunis do Civitavecchia

Trajektová trasa Tunis Civitavecchia spája Tunisko s Rím a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Grimaldi Lines sa plaví 1 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 18 hodín zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Grandi Navi Veloci sa plavia 1 krát za týždeň, plavba trvá od 32 hodín 45 minút.

Celkovo je tu 2 plavieb týždeň na trase z Tunis Civitavecchia medzi Tunisko a Rím. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Civitavecchia

Talianske mesto Civitavecchia leží na pobreží Tyrhénskeho mora v regióne Lazio. Mesto, ktoré je domovom takmer 60 000 obyvateľov, sa nachádza približne 80 km severozápadne od Ríma a je domovom prístavu pre výletné, ako aj trajektové lode. História prístavu siaha viac než tisíc rokov do histórie, až do rokov 101-108 n.l., kedy cisár Trajan nariadil vybudovať prístav Centumcellae, aby sa umožnila diaľková lodná doprava medzi mestom a rímskou metropolou. Mestu neskôr vládli rôzni početní vojvodovia a pápeži.

V meste môžu návštevníci navštíviť rôzne reštaurované stredoveké a barokové stavby, medzi ktoré patrí veľká pevnosť Forte Michelangelo, ktorú dal postaviť pápež Július II na začiatku 16. storočia či obranné hradby zo 17. storočia za prístavom. Hradby vytvárajú jednu stranu Lungoporto Gramsci, čo je vyvýšený peší chodník. Naskytajú sa z neho vynikajúce výhľady na výletné lode a trajekty v prístave.

Trajekty pre vozidlá, ako aj osoby, spájajú mesto Civitavecchia so Sardíniou, Sicíliou a ďalšími destináciami v Taliansku a v zahraničí.