COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Tunis - Janov je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Alternatívy trajektov z Tunis do Janov

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Tunisko do Taliansko.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Tunis - Janov

    • 2 Sailings Weekly 22 hr 15 min
    • Get price
    • 5 Sailings Weekly 21 hr
    • Get price

Trajekty z Tunis do Janov

Trasa trajektu z Tunis Janov spája Tunisko s Taliansko a teraz je prevádzkovaná 3 lodnými spoločnosťami. Grandi Navi Veloci prevádzkuje svoje plavby 2 krát týždeň, CTN Ferries 3 krát týždeň & Trajekt spoločnosti CTN Ferries je k dispozícii 2 krát týždeň.

Celkovo je v ponuke 7 plavby týždeň na trase z Tunis Janov medzi Tunisko a Taliansko, s 3 lodnými spoločnosťami. Radíme Vám porovnať spoločnosti navzájom, aby ste obdržali najlepšiu cenu pre Vašu cestu.

Sprievodca prístavom Janov

Janov je prístavné mesto v Taliansku a leží na pobreží Stredozemného mora. Je hlavným mestom regiónu Ligúria. Janovské historické centrum je spleťou úzkych uličiek, ktoré smerujú na malé námestia a návštevníci tu môžu nasávať históriu a kultúru, ktorá toto mesto stelesňuje. Mesto je architektonicky rozmanité a rôzne štýly susedia so stredovekými hradbami, ktoré slúžili ako základňa pre budovu zo 14. storočia postavenú na gotických lodžiach. Janov je skutočne miesto, kde minulosť doslova tvorí základy súčasnosti.

Starý prístav mesta, prepracovaný Renzom Pianom v roku 1992, priťahuje turistov, ktorí tu majú možnosť obdivovať všetky atrakcie tejto prístavnej štvrte. Populárna lokalita, ktorá sa nachádza v blízkosti móla, je mestský maják, z ktorého sa naskytá nádherný výhľad na Janov a jeho záliv.

Janovský trajektový terminál sa nachádza v štvrti Calata Chiappella a trajekty plávajú na Sardíniu, Sicílii, Korziku, do Španielska, Tuniska a Maroka. Terminál má všetky vybavenia pre cestujúcich a je tiež vhodný aj pre invalidné vozíky.