CTN Ferries
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

CTN Ferries

Spoločnosť CTN Ferries alebo Compagnie Tunisienne de Navigation už viac ako štyri desaťročia prepája hlavné prístavy Tuniska s európskou pevninou cez Stredozemné more.

Od svojho vzniku v roku 1959 sa CTN Ferries podarilo vytvoriť flotilu, ktorá ju zaraďuje medzi najvplyvnejšie trajektové spoločnosti v regióne a umožňuje jej ponúkať najvyššiu kvalitu služieb, či už ide o frekvenciu plavieb, zážitok z plavby alebo celkovú užitočnosť.

CTN Ferries poskytuje pravidelnú prepravu medzi prístavmi v Tunisku a v severnom Stredomorí, a to prostredníctvom modernej flotily šiestich lodí, ktoré slúžia pre osobné aj nákladné vozidlá. Ich dva najväčšie automobilové trajekty – Carthage a Tranit – sú dobre vybavené a zabezpečujú cestujúcim pohodlnú, luxusnú a príjemnú plavbu.

Medzi zariadenia na palube automobilových trajektov patrí recepcia, výber z reštaurácií, barov, kaviarní, bar pri bazéne, detský kútik, bazén, jacuzzi a bezcolné obchody.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti CTN Ferries, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s CTN Ferries. Ak je to možné, taktiež porovnáme CTN Ferries s alternatívnymi trajektovými operátormi.

CTN Ferries routes and ports

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.