COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

CTN Ferries

Spoločnosť CTN Ferries alebo Compagnie Tunisienne de Navigation už viac ako štyri desaťročia prepája hlavné prístavy Tuniska s európskou pevninou cez Stredozemné more.

Od svojho vzniku v roku 1959 sa CTN Ferries podarilo vytvoriť flotilu, ktorá ju zaraďuje medzi najvplyvnejšie trajektové spoločnosti v regióne a umožňuje jej ponúkať najvyššiu kvalitu služieb, či už ide o frekvenciu plavieb, zážitok z plavby alebo celkovú užitočnosť.

CTN Ferries poskytuje pravidelnú prepravu medzi prístavmi v Tunisku a v severnom Stredomorí, a to prostredníctvom modernej flotily šiestich lodí, ktoré slúžia pre osobné aj nákladné vozidlá. Ich dva najväčšie automobilové trajekty – Carthage a Tranit – sú dobre vybavené a zabezpečujú cestujúcim pohodlnú, luxusnú a príjemnú plavbu.

Medzi zariadenia na palube automobilových trajektov patrí recepcia, výber z reštaurácií, barov, kaviarní, bar pri bazéne, detský kútik, bazén, jacuzzi a bezcolné obchody.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti CTN Ferries, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s CTN Ferries. Ak je to možné, taktiež porovnáme CTN Ferries s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Všetky trasy CTN Ferries