Trajekty z Valverde do Los Cristianos

Linka Valverde Los Cristianos spája El Hierro s Tenerife. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Naviera Armas. Plavba sa uskutočňuje 8 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 2 hodín 20 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Valverde Los Cristianos sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Valverde - Los Cristianos

  • Naviera Armas
    • 8 plavby týždenne 2 hod 20 min
    • Zistiť cenu

Priemerné ceny pre Valverde Los Cristianos

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Valverde Los Cristianos je auto a 1 cestujúci.

Sprievodca prístavom Valverde

Valverde je obec na Kanárskych ostrovoch v provincii Santa Cruz de Tenerife. Mesto, ktoré sa nachádza na severovýchodnom pobreží ostrova El Hierro, je najmenšie hlavné mesto na Kanárskych ostrovoch a jediné, ktoré leží na pobreží. Počasie je tu zvyčajne príjemné po celý rok, leta sú teplé a zimy chladné, a Valverde je preto obľúbenou turistickou destináciou. Mesto leží na vrchole horského hrebeňa s výhľadom na Atlantický oceán. Budovy mesta sú nízke a vybielené a nie sú tak pekné ako tie v niektorých iných hlavných mestách na Kanárskych ostrovoch. Avšak za jasného dňa je odtiaľto nádherný výhľad a niekedy je dokonca z centra mesta možné vidieť ostrov Tenerife El Teide a La Gomera.

Z prístavu smerujú trajekty do Los Cristianos a San Sebastian de la Gomera.