Ventspils
Nynashamn
Trajekty do Švédsko
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Ventspils do Nynashamn

Linka Ventspils Nynashamn spája Lotyšsko s Švédsko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Stena Line. Plavba sa uskutočňuje 11 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 8 hodín 30 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Ventspils Nynashamn sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Alternatívy trajektov z Ventspils do Nynashamn

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Lotyšsko do Švédsko.
Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ako dlho trvá trajekt z Ventspils do Nynashamn?

Čas prepravy trajektom z Ventspils do Nynashamn je približne 8h 30m. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.

Koľko stojí trajekt z Ventspils do Nynashamn?

Cena trajektu z Ventspils do Nynashamn sa môže líšiť v závislosti od sezóny. Priemerná cena trajektu z Ventspils do Nynashamn je 275 €. Cena bez rezervačných poplatkov.

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Ventspils a Nynashamn?

Existuje 1 prevádzkovateľov trajektov pre Ventspils do Nynashamn a toto je
  • Stena Line

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Ventspils do Nynashamn?

Rezervujte si trajekty z Ventspils do Nynashamn prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Môžete cestovať pešo na trajekte z Ventspils do Nynashamn?

Áno, môžete cestovať ako peší cestujúci z Ventspils do Nynashamn s
  • Stena Line

Môžete vziať svoje auto na trajekt z Ventspils do Nynashamn?

Áno, môžete cestovať vozidlom z Ventspils do Nynashamn s
  • Stena Line

Môžete vziať na trajekt z Ventspils do Nynashamn domáce zvieratá?

Domáce zvieratá sú na trajekte povolené. Na to, aby ste si mohli vziať so sebou svojho najlepšieho chlpatého priateľa, môžete potrebovať pas domáceho zvieraťa a ďalšie dokumenty. Pozrite si všetky vládne nariadenia a cestovné informácie o cestovaní s domácimi zvieratami. V súčasnosti si môžete vziať na palubu domáce zvieratá
  • Stena Line

Aká je vzdialenosť z Ventspils do Nynashamn?

Vzdialenosť medzi Ventspils a Nynashamn je približne 231 námorných míľ.

Sprievodca prístavom Ventspils

Ventspils je prístavné mesto na severozápade Lotyšska. Je to šieste najväčšie mesto krajiny. Leží na rieke Venta, na pobreží Baltského mora. Mesto známy pre svoje veľké koncerty, festivaly a mnoho ďalších zábavných a kultúrnych podujatí, ktoré priťahuje tisíce návštevníkov každý rok. Počas zimy, mesto hostí Slávnostné vyhlásenie lotyšskej rozhlasového vysielania "hudobné Bank" a televízne národný výber pre Eurovision Song Contest. Mesto tiež hostí posledný koncert Lotyšského pop music hlasovania "The Hudobné hitov" v Renka Garden v júli každý rok. Aj na druhom víkendu júla, mesto organizuje oslavu festivalu mora a na prvý víkend v auguste, tisíce ľudí navštívi, aby sa zapojili do každoročnej City Festivalu. Pre rodinu, Ventspils Adventure Park má lyžiarsky svah, lanové dráhy, bobová dráha, BMX stopy, trampolíny, kiiking hojdačky, letné tubing dráha a ďalšie zábavu.

Dôležité je, že mesto je prístavné zostáva bez ľadu a prevádzkuje trajektovej prepravy do Švédska a Nemecka.


Sprievodca prístavom Nynashamn

Nynäshamn je švédske mesto a prístav nachádzajúci sa v Štokholme a je vzdialený približne 60 km južne od hlavného mesta Štokholmu. Na začiatku 20. storočia sa Nynäshamn stalo obľúbeným kúpeľným mestom, ale bohužiaľ mnohé z týchto zariadení ukončili prevádzku ešte pred koncom prvej svetovej vojny. Mesto sa neskôr rozvíjalo vďaka hlavnému priemyselnému odvetviu prostredníctvom Telegrafverkets verkstäder (továrne vládnej telefónnej spoločnosti ) od roku 1916 a v rokoch 1928-29 tu bola postavená ropná rafinéria spoločnosťou Axel Axson Johnson & Co.

Medzi populárne udalosti v meste patrí prístavná oslava, ktorá sa koná každé leto, ako aj niektoré miestne veľtrhy remesiel. V čase konaní týchto podujatí medzi mestom a Štokholmom často premáva parný vlak, a mestský prístav je zvyčajne plný lodí všetkých veľkostí a hemží sa mnohými návštevníkmi a obyvateľmi mesta. Mesto je moderné a nie je tu veľa atrakcií, ale nachádza sa tu veľa reštaurácií a kaviarní, kde môžete ochutnať niektoré miestne vyrobené produkty.

Z prístavu premávajú trajekty na ostrov Gotland a do Gdansku v Poľsku.


Ventspils až Nynashamn Cestovné poriadky trajektov

Rozvrhy trajektov medzi 10/06/2024 a 16. 6. 2024


Prevádzkovateľ Čas odchodu Čas príchodu Doba plavby Dni plavby
Stena Line 23:00 08:30 9 hodín 30 minút Mon, Pi, Sat, Sun
Stena Line 23:30 08:30 9 hodín Út, St, Čt

Na palube trajektov

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.