COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Alcudia - Ciutadella je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Alternatívy trajektov z Alcudia do Ciutadella

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Mallorca do Menorca.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Alcudia - Ciutadella

  • 4 Sailings Daily 1 hour
  • Get price
  • 12 Sailings Weekly 1 hour 45 min
  • Get price
  • 1 Sailing Weekly 2 hr 15 min
  • Get price
  • 11 Sailings Weekly 1 hour 15 min
  • Get price

Trajekty z Alcudia do Ciutadella

Trasa trajektu z Alcudia Ciutadella spája Mallorca s Menorca a teraz je prevádzkovaná 4 lodnými spoločnosťami. Balearia prevádzkuje svoje plavby 4 krát deň, Trasmediterranea 12 krát týždeň, Corsica Ferries 1 krát týždeň & Trajekt spoločnosti Menorca Lines je k dispozícii 11 krát týždeň.

Celkovo je v ponuke 52 plavby týždeň na trase z Alcudia Ciutadella medzi Mallorca a Menorca, s 4 lodnými spoločnosťami. Radíme Vám porovnať spoločnosti navzájom, aby ste obdržali najlepšiu cenu pre Vašu cestu.

Sprievodca prístavom Alcudia

Španielske mesto Alcúdia sa nachádza na ostrove Mallorca (Baleárske ostrovy). Toto letovisko je ideálne pre rodiny s deťmi. V starej časti mesta sa dá nájsť množstvo budov, ktorých história sa datuje späť až do 13. storočia. Stará časť mesta, obklopená stredovekými múrmi, sa nachádza asi 3 km od prístavu. Prístav Port d'Alcudia, Platja d'Alcudia, a 14 km dlhá pláž, vedúca do Can Picafort, sú miestami, kde možno nájsť väčšinu hotelov.

Návštevníci, ktorí chcú cestovať do Alcúdie autom alebo motorkou by mali využiť trajekty, ktoré sa denne plavia na Mallorcu z Barcelony, Denie a Valencie. Počas rušných letných mesiacoch fungujú ďalšie priame spojenia do/z Barcelony. Cesta trvá okolo 7 hodín, ale v prípade, že cestujete rýchlym trajektom, sa táto doba môže znížiť len na 3 hodiny. Všeobecne platí, že preprava na ostrov trajektom je lacnejšia než tá letecká.