Trajekty z Alcudia do Ciutadella

Trasa trajektu z Alcudia Ciutadella spája Mallorca s Menorca a teraz je prevádzkovaná 3 lodnými spoločnosťami. Corsica Ferries prevádzkuje svoje plavby 2 krát týždeň, Balearia 4 krát deň & Trajekt spoločnosti Trasmediterranea je k dispozícii 12 krát týždeň.

Celkovo je v ponuke 42 plavby týždeň na trase z Alcudia Ciutadella medzi Mallorca a Menorca, s 3 lodnými spoločnosťami. Radíme Vám porovnať spoločnosti navzájom, aby ste obdržali najlepšiu cenu pre Vašu cestu.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Alcudia - Ciutadella

Priemerné ceny pre Alcudia Ciutadella

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Alcudia Ciutadella je auto a 2 cestujúci.

Sprievodca prístavom Alcudia

Španielske mesto Alcúdia sa nachádza na ostrove Mallorca (Baleárske ostrovy). Toto letovisko je ideálne pre rodiny s deťmi. V starej časti mesta sa dá nájsť množstvo budov, ktorých história sa datuje späť až do 13. storočia. Stará časť mesta, obklopená stredovekými múrmi, sa nachádza asi 3 km od prístavu. Prístav Port d'Alcudia, Platja d'Alcudia, a 14 km dlhá pláž, vedúca do Can Picafort, sú miestami, kde možno nájsť väčšinu hotelov.

Návštevníci, ktorí chcú cestovať do Alcúdie autom alebo motorkou by mali využiť trajekty, ktoré sa denne plavia na Mallorcu z Barcelony, Denie a Valencie. Počas rušných letných mesiacoch fungujú ďalšie priame spojenia do/z Barcelony. Cesta trvá okolo 7 hodín, ale v prípade, že cestujete rýchlym trajektom, sa táto doba môže znížiť len na 3 hodiny. Všeobecne platí, že preprava na ostrov trajektom je lacnejšia než tá letecká.