Trajekty z Andros do Tinos

Trasa trajektu z Andros Tinos spája Kykladské ostrovy s Kykladské ostrovy a teraz je prevádzkovaná 4 lodnými spoločnosťami. Cyclades Fast Ferries prevádzkuje svoje plavby 15 krát týždeň, SeaJets 17 krát týždeň, Hellenic Seaways 1 krát týždeň & Trajekt spoločnosti Golden Star Ferries je k dispozícii 14 krát týždeň.

Celkovo je v ponuke 47 plavby týždeň na trase z Andros Tinos medzi Kykladské ostrovy a Kykladské ostrovy, s 4 lodnými spoločnosťami. Radíme Vám porovnať spoločnosti navzájom, aby ste obdržali najlepšiu cenu pre Vašu cestu.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Andros - Tinos

Priemerné ceny pre Andros Tinos

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Andros Tinos je auto a 2 cestujúci.

Sprievodca prístavom Andros

Grécky ostrov Andros je najsevernejší ostrov Kykladských ostrovov. Leží asi 10 km juhovýchodne od Euboea a asi 3 km severne od Tinos. Prevažne hornatý ostrov, s mnohými úrodnými údoliami, je asi 40 km dlhý a 16 km široký na jeho najširšom mieste. Najväčšie mestá na ostrove sú Andros, Gavrio, Batsi a Ormos Korthiou. Obľúbenou turistickou destináciou je miesto zvané Apoikia, kde vyteká liečivý prameň Sareza. Paleopolis, starobylé hlavné mesto ostrova, stále odkrýva mramorové mólo vnorené do hlbín mora.

Trajekty z Androsu sa plavia do prístavov Pireus, Rafina, na ďalšie Kykladské ostrovy, na Ios, Santorini, Kimolos, Anafi, Amorgos, Krétu, Rhodos, Dodekanézy a Východoegejské ostrovy. Plavby sú buď na konvenčných trajektoch alebo na vysokorýchlostných trajektoch s dobou plavby medzi 1,5 a 3,5 hodiny v závislosti na destinácii, trase a prevádzkovateľovi.