COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Andros - Tinos je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Na palube trajektov

Prevádzkovatelia trajektov na trase Andros - Tinos

  • 15 Sailings Weekly 1 hour 30 min
  • Get price
  • 7 Sailings Weekly 1 hour 35 min
  • Get price
  • 4 Sailings Weekly 55 min
  • Get price
  • 1 Sailing Weekly 2 hr
  • Get price

Trajekty z Andros do Tinos

Trasa trajektu z Andros Tinos spája Kykladské ostrovy s Kykladské ostrovy a teraz je prevádzkovaná 4 lodnými spoločnosťami. Cyclades Fast Ferries prevádzkuje svoje plavby 15 krát týždeň, Golden Star Ferries 7 krát týždeň, SeaJets 4 krát týždeň & Trajekt spoločnosti Hellenic Seaways je k dispozícii 1 krát týždeň.

Celkovo je v ponuke 27 plavby týždeň na trase z Andros Tinos medzi Kykladské ostrovy a Kykladské ostrovy, s 4 lodnými spoločnosťami. Radíme Vám porovnať spoločnosti navzájom, aby ste obdržali najlepšiu cenu pre Vašu cestu.

Sprievodca prístavom Andros

Grécky ostrov Andros je najsevernejší ostrov Kykladských ostrovov. Leží asi 10 km juhovýchodne od Euboea a asi 3 km severne od Tinos. Prevažne hornatý ostrov, s mnohými úrodnými údoliami, je asi 40 km dlhý a 16 km široký na jeho najširšom mieste. Najväčšie mestá na ostrove sú Andros, Gavrio, Batsi a Ormos Korthiou. Obľúbenou turistickou destináciou je miesto zvané Apoikia, kde vyteká liečivý prameň Sareza. Paleopolis, starobylé hlavné mesto ostrova, stále odkrýva mramorové mólo vnorené do hlbín mora.

Trajekty z Androsu sa plavia do prístavov Pireus, Rafina, na ďalšie Kykladské ostrovy, na Ios, Santorini, Kimolos, Anafi, Amorgos, Krétu, Rhodos, Dodekanézy a Východoegejské ostrovy. Plavby sú buď na konvenčných trajektoch alebo na vysokorýchlostných trajektoch s dobou plavby medzi 1,5 a 3,5 hodiny v závislosti na destinácii, trase a prevádzkovateľovi.