COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Bari - Durres je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Alternatívy trajektov z Bari do Durres

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Taliansko do Albánsko.

Na palube trajektov

Prevádzkovatelia trajektov na trase Bari - Durres

  • 12 Sailings Weekly 8 hr
  • Get price
  • 12 Sailings Weekly 9 hr
  • Get price
  • 12 Sailings Weekly 8 hr 45 min
  • Get price

Trajekty z Bari do Durres

Trasa trajektu z Bari Durres spája Taliansko s Albánsko a teraz je prevádzkovaná 3 lodnými spoločnosťami. Adria Ferries prevádzkuje svoje plavby 12 krát týždeň, Ventouris Ferries 12 krát týždeň & Trajekt spoločnosti Grandi Navi Veloci je k dispozícii 12 krát týždeň.

Celkovo je v ponuke 36 plavby týždeň na trase z Bari Durres medzi Taliansko a Albánsko, s 3 lodnými spoločnosťami. Radíme Vám porovnať spoločnosti navzájom, aby ste obdržali najlepšiu cenu pre Vašu cestu.

Sprievodca prístavom Bari

Talianske mesto Bari, ktoré sa nachádza v provincii Bari, leží na pobreží Jadranského mora. Mesto je asi najviac známe svojou univerzitou a námorným prístavom. Nájdete v ňom rôzne turistické zaujímavosti, vrátane baziliky sv Mikuláša (tal. Basilica di San Nicola), ktorá bola postavená v 11. storočí, aby sa v nej uložili pozostatky sv Mikuláša, ktoré sú teraz umiestnené pod oltárom v krypte kostola. Navštívíť by ste mali aj katedrálu San Sabino, ktorá bola postavená v rokoch 1034 - 1178. Boli tu uložené pozostatky pôvodného patróna mesta, svätého Sabina.

Prístav v Bari je jedným z najdôležitejších v regióne - je to centrum pre námornú dopravu medzi Talianskom, Stredným Východom a balkánskymi regiónmi. Mesto má dva prístavy. Starší prístav sa nachádza bližšie k starému mestu a je využívaný hlavne menšími loďami a rybárskymi plavidlami. Nový, moderný, prístav ponúka cestujúcim destinácie ako Durres, Igoumenitsa, Cephalonia, Korfu, Patras, Kotor a Dubrovník. Plavby na Korfu môžu trvať 8 hodín a sú k dispozícii iba počas letných mesiacov. Plavby do Igoumenitsa trvajú 9 hodín a 30 minút a fungujú aj v lete. Nový prístav ponúka krátkodobé aj dlhodobé parkovanie.